Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Haşema 2014 Tesettür Mayo Koleksiyonu

Haşema 2014 Tesettür Mayo Koleksiyonu
3 Haziran 2014 tarihinde eklendi,

Haşema 2014 Yaz Koleksiyonu

Beklenen sıcaklar henüz gelmemiş olsa da, Haşema markası sezonun gelmesi ile birlikte tesettür mayolarını piyasaya sürdü. Malum mübarek Ramazan ayı gelmeden tatil planlarını yapanlar için ihtiyaç duyacakları özel tasarım mayo modellerini hemen paylaşmayı uygun buldum. Yaz tatilini sıcak yerlere gitmek için hazırlığını yapanlara, kurtarıcı ürünler üreten firmanın, sektörde önemli bir söz sahibi olduğunu ve kapalı hanımlarımızı tatil günlerinde memnun edici modellere imzasını attıklarını belirtmekte fayda görüyorum. Deniz tatili yapmak artık Haşema modelleri ile yüzmekten mahrum kalmak istemeyen bayanların tamamlayıcısı haline gelmiş bulunmaktadır.

Geçmişte, Müslüman kadınlar ve muhafazakâr bayanlar için ön plana sürülen mayo trendleri epey sıkıcı ve mütevazı bir yapıya sahiplerdi; hantal ve konforsuz bir yapıya sahip mayolarda, geleneksel olarak, sadece siyah, beyaz ve diğer doğal renkler kullanılıyordu. Fakat günümüzdeki çeşitlilik geçmişe kıyasla çok fazla değişim gösterdi. Renkler de artık menekşeden koyu laciverte, mercandan pembeye, mordan turkuaza kadar farklı tercihleri görebilirsiniz. Tam kapalı ve yarı kapalı modellerden tercihinizi, ihtiyacınız doğrultusunda karşılayacak mayoyu bulabilir ve rahatlıkla kendi zevkleriniz doğrultusunda ne kadar bol veya ne kadar dar kesim olacağına karar verebilirsiniz.

Haşema 2014

1980’lerde bir grup üniversite öğrencisinin ihtiyaçtan doğan anlayışıyla ortaya çıkan Haşema, bugün kurumsal bir firma olmuştur. Ürün çeşitliliği yıllar içerisinde artan markanın “Alternatif  Mayo” anlayışını çağımıza taşıması ile genişleyen koleksiyonuyla bizlere üstün hizmet vermeye devam ediyor. Tesettür mayolarının bilinen adı halini almış olan Haşema,su geçirmeyen kaliteli kumaştan üretilmiş olması ile hanımların gözdesi haline gelmiştir.

2014 Yaz Haşema Modelleri Enerjik ve Dinamik

Mottosu yaz+ güneş+tatil demek olanlara duyurulur.. Haşema 2014 modellerinden bir an önce söz etmekte fayda görüyorum. Bone kullanımı ile örtücü, tunik modellere alternatif tamamlayıcı tayt, pantolon şort gibi farklı seçenekler sunan Haşema, rahatlığınızın ölçüsünü tamamen size bırakarak yaklaşan kavurucu yaz günlerin keyfini sürmenizi hedefliyor. İster düz renk, isterseniz iki renkli modeller ile dilediğiniz gibi giyinebilir, sezon renginizi kırmızı, pembe, lila, mor, siyah, lacivert, kahverengi arasından seçebilirsiniz. Yüzmeye giderken kimliğinizi, itibarınızı ve inancınızı da korumanızı kolaylaştıran Haşema mayolarında; suya uygun ağırlaşmayan başörtülerini gözden geçirebilir, çarşaflı seçeneklere de göz atabilirsiniz.

2014 Haşema Modelleri

Haşema Mayolarından Uygun Tesettür Mayonuzu Seçin

Tatil planlarının en keyifli kısmı hiç şüphesiz alışveriştir..

Haşema, çocuklarınızdan eşlerinize kadar herkesi ve her şeyi düşünen bir markadır. Aradığınız pek çok şeyi burada bulabilirsiniz. Tesettür mayolarınızın formlarını, gönlünüzün arzuladığı ölçülerde nasıl örtünmek istiyorsanız tamamen sizin kararınız ile şekilleneceğini belirtmeliyim.

Tesettür mayo seçiminde dikkat etmeniz gerekenler:

  • - Canlı renklerden uzak durun, dikkat çekici renkler sizi rahatsız edecektir.
  • Kumaş seçiminin önemli olduğunu unutmamaya çalışın, su geçirmez olması önerilir.(Haşema da bu önemli bir ayrıntıdır)
    – Geometrik desenlerde bir seçim yapmaya özen gösterin.
    – Kilolarınızı ve fiziğinizi saklamak istiyorsanız bol paça olan modelleri tercih edin.

 

Haşema mütevazı mayoları sayesinde hem modaya ayak uydurup, hem de inancınıza bağlı kalmanız mümkün,gelin birlikte inceleyelim..

Haşema 2014 Mayoları

 

 

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git