Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

İpek eşarp

İpek eşarp
24 Mayıs 2017 tarihinde eklendi,

İpek eşarp

 

Tesettür giyim öncüsü pek çok firma ve marka, bayanlar için en yeni kreasyonlarını sunarken, elbette ki bu giyim için tercih edilen ipek eşarp modelleri yine 2017 tasarımları ile karşınızda. Genel olarak polyester, tafta, ipek ve saten kumaş olarak üretilen bu eşarp modellerin de düz, sade, desenli ve süslemeli olarak seçimler yapılmaktadır. Elbette ki her kıyafet ile farklı bir renk uyumu sağlanırken, desenlerin uyumu da oluşturulan kombineler için oldukça önemlidir. Bunun için de sizlere bahsedeceğimiz model ve renk seçeneklerine göz atarak, kendiniz için en uygun seçimler yapabilirsiniz. Renk seçenekleri Elbette ki tüm renk seçenekleri hakkında bilgiler vermemiz mümkün değildir. Onlarca farklı renk seçeneğinden yüzlerce farklı ton bulabilmek muhtemeldir. Sizlere bu yazımızda şu renk seçeneklerine yer verebilir.

ipek-esarp-modeli

• Siyah

• Koyu bordo

• Yağ yeşili

• Petrol mavisi

• Gri

• Hardal sarısı

• Haki

• Koyu fuşya

• Yeşil

• Bordo

• Saks

• Bakır

ipek-esarp-modasi

Sizlerin seçimlerine göre bu renk seçenekleri ve tonları mantıklı seçimlerden olabilir. Bahsettiğimiz bu renklerde tek tip ürünler tercih edebilirsiniz. Eğer ki, ipek eşarp kapsamında desenli ve süslemeli ürünlere göz atmak istiyorsanız, şu modeller sizlerin isteklerinden olabilir. Varaklı eşarplar Çok eski dönemlerden bu yana kendini korumuş olan varaklı tasarımlar, yine eşarp modelleri içinde seçimlerden olmaktadır. Yine farklı renk tonları tek bir eşarp modelinde toplanırken, varak desenleri ile şekil kazanmış olmaktadır. Püskül detaylı eşarplar Biraz daha modern ve tarz bir ürün tercih edilmek isteniyorsa, ipek eşarp modelleri arasında, püskül detaylarına yer verilebilir. Püsküller sade tasarımı ile birlikte sunulabilirken, yine uçlarında yer edinen boncuklar, taşlar ve inciler ile birlikte de tasarım haline getirilebilmektedir. Yine püsküller aynı eşarp ipek kumaşından tasarlanabildiği gibi farklı kumaş türlerinden de dizayn edilebilir. Bunun üzerinde sim süslemeli detaylar da yer alması mümkündür.

ipek-esarplar

Geometrik desenli eşarplar Standart modellerin yanı sıra üzerinde geometrik desenlere yer verilmiş eşarplar arasından da seçimler yapabilirsiniz. Her ne kadar modeller hakkında bazı detaylar vermiş olsak da, desen ve renk seçeneklerine daha iyi adapte olabilmek üzere görsel öğelerinden faydalanabilirsiniz. Model ve desenler Piramit eşarp modelleri, modeller arasında en çok tercih edilenlerden olabilmektedir. Elbette ki sade modeller daha çok kış aylarında tercih edilirken, yine oldukça açık tonlara sahip desenli ürünlerde yaz renkleri kullanılarak, yaz sezonuna uygun olarak tasarlanmaktadır ve tercihler arasında yer almaktadır. Çiçek desenli modeller Kış sezonunun yanı sıra önümüzde ki yaz dönemi için en yeni tasarımlara sahip ve çiçek desenlerine yer verilen eşarplar arasından da seçimler yapabilirsiniz.

ipek-esarp

Kullanılan 100 ucuz ipek eşarp kumaş türlerinin yanı sıra twill eşarp kapsamında yer alan seçimlere de yer verebilirsiniz. Yine saten ya da farklı kumaş türleri de yaz ve kış sezonuna uygun olarak dizayn edilmektedir. Su ve leke tutmayan özellik Genel olarak 100 ipek kumaştan üretilen bazı modeller de, su ve leke tutmayan özellikler sunulmaktadır. Bu da genel olarak sektörde öncü firmaların ürünlerinden olurken, sizlere bu konuda garanti verilebilmektedir. Ürünleri satın alırken bu teknik özelliklerine dikkat ederek, seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kumaş kalitesi ve sağlık Yine yaz sezonunda tercih edilen eşarplarda, ucuz ipek eşarp kapsamında olan ürünlerin kalitesine dikkat etmeniz gerekiyor. Yaz döneminde daha çok terleme imkânı olmasından dolayı, ürünlerin kanserojen olmamasına dikkat etmeniz sağlık açısından önemli olacaktır. Bu bilgilerin yanı sıra görsel olarak eşarplar arsından seçim yapabilmek üzere, web sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Yine 2017 yılı için tercih edilen eşarplara da diğer yazılarımız sayesinde ulaşabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git