Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

İpek Şal Modelleri 2013

İpek Şal Modelleri 2013
25 Nisan 2013 tarihinde eklendi,

Şal modellerinin yaz aylarının başlamasıyla birlikte yeni yeni modellerinin çıktığını mağaza vitrinlerinde görebiliyoruz. Göze güzel gelen tesettür modasının şal koleksiyonu birbirinden farklı model ve tarzlarda bayanların ilgisini çekiyor. İpek şal modelleri de bu sene farklı imaj ve stillerde bayanların alıcısını bekleyen, şal markalarından biri oldu.

İpek şal 2013 modellerinde en belirgin renkler yine canlı renkleri oldu. Eşarp kullanımın göre daha basit ve pratik olan şal modellerinde İpek şal bu sene çok farklı modellerle tesettürlü bayanların karşısına çıktı.

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte şal modellerindeki yenilikler görülmeye değer. Mağazaların vitrinlerinde çok fazlaca karşılaştığımız, seçenekleri oldukça fazla olan şal modellerinden İpek Şal modasının en çok takip edilen ve beğenilen modellerini sitemize ekleyerek alışverişinizde yardımcı oluyoruz.

2013 ipek şal modellerinden en çok göze çarpan bazı modellerini beğeninize sunuyoruz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git