Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kapalı Estiva Mayo Haşemalar

Kapalı Estiva Mayo Haşemalar
9 Haziran 2013 tarihinde eklendi,

Sıcak yaz günlerinin en güzel eğlence yerleri denizlerdir. Ancak sıcak havalarda denize girmek, tesettürlü bayanlar için kolay değildir. Her ne kadar denize girmek için uygun yerler olsa bile, uygun haşema ve mayoyu bulmak oldukça zordur. Bu nedenle yaz aylarında tesettürlü bayanlar denize girebilmenin keyfini yaşamak için ince detayları araştırarak mayo ve haşema alışverişi yaparlar.

Kapalı estiva mayo ve haşema modellerinde aradığınız bütün özellikleri bir arada bulabilirsiniz. Kapalı olmasının yanında ıslanmaz özelliğe sahip olması, tesettürlü bayanların daha rahat deniz sefası sürmesi için önemlidir. Kapalı estiva mayo ve haşema modellerinde bu sene renk seçeneklerinin de sunulması ayrı bir güzellik ve özellik olarak tanımlanabilir.

Kapalı estiva mayo ve haşema modellerinde bu sene pembe ve deniz mavisi daha sık görülen renkler arasında yer alıyor. Yine model ve tasarım bakımında da oldukça şık olan mayo ve haşema modelleri, denize girebilmeniz için oldukça kullanışlı halde.

Tesettür dünyasının nabzını yokladığımız sitemizi her gün ziyaret ederek yeni haşema modellerinin yanı sıra, yeni giyim modellerini de kolaylıkla bulabilirsiniz. Tesettür modasının son haberlerini ilk duyan siz olmak istiyorsanız sitemizden ayrılmayın.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git