Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kış Güzelliğini Setrms İle Yaşayın

Kış Güzelliğini Setrms İle Yaşayın
13 Aralık 2013 tarihinde eklendi,

Tesettür giyimin en gözde isimlerinden olan ve üretimleriyle ciddi anlamda başarılar elde eden Setrms Giyim, Anadolu koleksiyonu ile kış sezonunda kendinden çok fazla söz ettiriyor. Kap ve pardesü modellerindeki ince detay ve işlemelere ağırlık olarak yer verildiği görülen Setrms giyim ile kış sezonunda en güzel kapalı giyim modellerine sahip olabilirsiniz.

Setrms Giyim 2014 Sezonu

Setrms Giyim 2014 Sezonu

Yeni Sezon Şıklığı Setrms Giyimde

Üretimleriyle ve kalitesiyle ciddi anlamda beğeni toplayan ve her yaştan bayanın ilgisini çeken yeni sezon ürünleriyle kapalı giyim dünyasında yine kendinden söz ettiren Setrms Giyim, koyu renk pardesü modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Özellikle tesettürlü bayanların dış giyimlerinde önem verdiği sadelik konusunu setrms giyimde kolaylıkla görebilirsiniz. Pardösü modellerinin sade olması, işleme detaylarına yer verilmesi, kapalı bayanların giyimlerinde tercih edecekleri bir marka olmasındaki nedenler arasında olabiliyor.

Setrms Giyim Kap Modelleri

Setrms Giyim Kap Modelleri

Yeni Sezonda Şık Tesettürle girin

Birbirinden farklı modelleriyle kendinden söz ettiren Setrms Giyim, sadece pardösü modellerinde değil aynı zamanda kısa ceket ve abiye modellerinde de başarılı sonuçları çıkartıyor. Yeni tasarımlarıyla birbirinden farklı giyim modellerini kapalı giyim sekrtörüne sunan Setrms giyim ile şıklığı yaşayabilirsiniz. Muhafazakar bayanların alışverişlerinde daha kolay tercih yapmalarını sağlayan sitemizi ziyaret ederek değişen güncel konuları inceleyerek moda dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git