Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Kombin Önerileri

Kombin Önerileri
23 Ekim 2017 tarihinde eklendi,

Kombin Önerileri

 

kombin-onerileri

Doğru kombin yapabilmek ne yazıkki her bayanın başarabildiği bir durum değildir. Ancak kesinlikle her bayanın doğru kombinin inceliklerini öğrenmesi gereklidir. Doğru kombin yapmak, şık bir bayan olabilmenin en önemli adımıdır. Bazen sıradan kıyafetler bir araya gelip doğru kombini oluşturduğunda çok şık bir hava oluşturabilirler. Bu nedenle hangi kıyafetin nelerle iyi durabileceğini, hangi parçaların hangi elbiselerle kullanılmaması gerektiği iyi bilinmelidir. Bunları bilmek için de kombin önerilerinin dikkate alınması gereklidir. Kombin önerileri dikkate alınır ve uygulanırsa, birkaç yanlış denemeden sonra kazaklarla doğru kombin oluşturabilmenin ayrıntıları da öğrenilmeye başlanacaktır. Kazaklar İçin Kombin Önerileri Kazak, kış mevsiminin en önemli kıyafetlerinden biridir.

kombin-onerileri-tesettur-tunik-1

Kazaklar kışın insanı sıcak tuttuğu için sıklıkla tercih edilen kıyafetlerden olduğu için onların nasıl kullanılması gerektiği de bilinmelidir. Mesela şık bir örgü kazak, yırtık jean pantolonlarla güzel bir kombin oluşturabilir. Böyle bir kombin doğru modellerle oluşturulduğunda spor-şık bir kombin oluşacaktır. Kazaklar A kesim eteklerle de çok şık bir kombin oluşturabilir. Mesela siyah boğazlı düz bir kazak, A kesim siyah bir etekle şık bir görüntü verebilir. Geometrik desenli kazaklar, çizgili pantolonlarla kombin edilebilir. Böylelikle son yılların pijama trendine uygun bir kombin oluşturulmuş olacaktır. Bunların yanında kazaklarda kemer detayına yer verilebilir. Kalın kazaklarda dahi kemer kullanarak belin inceliği ortaya çıkartılabilir.

kombin-onerileri-

Son yıllarda salaş triko kazaklar da çok fazla kullanılmaktadır. Salaş triko kazaklar doğru parçalarla bir araya getirildiğinde çok cool ve şık bir hava yaratmaktadır. Salaş triko kazaklarla şirin ve şık bir görünüm oluşsun isteniyorsa, bu kazaklar mini eteklerle veya elbiselerle kombinlenebilir. Gündelik basit bir mini etek veya elbiseye daha farklı bir hava katılabilmesi için bu elbise ve etekler , nötr renk bir salaş kazakla tamamlanabilir. Böyle bir kombine romantik bir hava katılmak isteniyorsa klasik bir ayakkabı veya çizme kullanılabilir. Ayrıca şapka, gözlük gibi aksesuarlar da kombinin diğer detayları olarak takılabilir. Kilolu bayanlar, kilolarını gizlemek için tayt ya da skinny pantolonlar ile büyük boy, salaş kazakları kombinleyebilirler. Böyle bir kombin deri pantolonlarla da oluşturulabilir. Daha tarz görünmek için bu kombine şık bir deri ceket de eklenebilir.

kombin-onerileri-tesettur-tunik

Bohem tarzı olan bayanlar salaş triko kazaklar ile maksi boy etek ve elbiseleri kombinleyebilirler. Bu tarz bir kombin yapıldığında ayak bileğine kadar olan bir çizme doğru bir tercih olacaktır. Ayrıca dağınık bir yan örgü çapraz takılmış çanta da bu kombine uygun bir aksesuar olacaktır. Bu tarz bir kombin daha çok ince ve uzun boylu hanımlar için uygundur. İnce ve uzun boylu bayanlar böyle bir kombin ile hem çok şık hem de çok cool bir havaya bürüneceklerdir. Genç yaştaki hanımlar yalarına uygun bir kombin için kısa bir şort ile büyük boy kazakları bir araya getirebilirler. Böyle bir kombinde spor ayakkabı ile de bütünlük sağlanabilir. Bu kombinler hem çok pratik, hem de spor tarza uygun, genç bir kombin seçimi olacaktır. Kısa şort ve büyük boy kazak kombininde spor ayakkabı yerine, ayak bileğine kadar olan çizme veya uzun bir çizme de kullanılabilir. Bu kombine ilave olarak güneş gözlüğü, şapka, çanta ve takı gibi aksesuarlarla da kombin hareketlendirilebilir.

kombin-onerileri-1

Bayanlar bir yere yetişmeleri gerektiğinde acil bir kombin oluşturmak zorunda kalmaktadırlar. Böyle durumlar için tayt üzerine elbise boy kazaklar çok pratik bir tercihtir. Böyle bir kombinde kazağın boyu oldukça uzun olmalıdır. Yani bir elbise boyutunda olmalıdır diyebiliriz. Bu kombin ayak bileğine kadar olan bir bot veya zarif bir topuklu ayakkabı ile tamamlanıp şık bir görünüm elde edilebilir. Bu kombine deri bir ceket de eklenebilir. Ayrıca fötr şapka, değişik bir çanta veya takılarla da kombin tamamlanabilir. Deri ceket yerine orta boy bir mont, farklı bir ceket türü veya panço da kullanılabilir. Çok canlı ve dikkat çeken bir renk tonunda kazak giyilecekse, bu kazak sade renkte bir pantolonla kombinlenebilir. Ayrıca kazağın rengine uygun veya kazak renginin farklı tonlarında bir ayakkabı ile de kombin tamamlanabilir. Asil ve cool bir kombin yaratmak için siyah kazak ve siyah pantolon birlikte giyilecekse, üzerine canlı renklerde bir mont veya kaban giyilmelidir.

kombin-onerileri-hakkinda

Kombin Önerileri Resimleri

 

kombin-onerileri-hakkinda-kombin-onerileri-tesettur-sporkombin-onerileri-hakkinda-1kombin-onerilerimizkombin-onerileri-tesettur-bol-pantolonkombin-onerilerimiz-kombin-onerileri-tesetturkombin-onerilerimiz-1

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git