Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Marcatelli 2014 Gelin Ve Abiye Ayakkabı Modelleri

Marcatelli 2014 Gelin Ve Abiye Ayakkabı Modelleri
18 Haziran 2014 tarihinde eklendi,

2014 Marcatelli Gelin

Hem bulması zor, hem de giymesi zor, çok aramayın Marcatelli’de gelin ve abiye ayakkabıları var. Bir ayakkabıdan beklediğiniz her şey bu markada var, niye mi? Çünkü siz tasarlıyorsunuz onlar sizin için üretiyorlar, üstelik de kıyafetinize göre..

Yazmakta geç bile kaldığım markalardan birinden söz etmek istiyorum bugün, 1965ten bu yana çizgisi hiç değişmeyen bayan çanta ve ayakkabı sektörüne hizmetleri sunan Marcatelli ürünlerini beğeninize bırakıyor. Genç girişimci Melik Telli, küçüklüğünden beri düğünlerinin hayalini kurmuş olan gelin adaylarıyla, hayallerine doğru adım atarken onları tamamlayan en şık ayakkabıyı buluşturmak için kolları sıvamış bir firmanın sahibidir. Kurumsal yapısı ve her nesile hitap eden stili ile konsept ayakkabı diyebileceğimiz temalara ayrılmış ayakkabı koleksiyonlarına sahiptir.

Dantelli Marcetello Gelin Ayakkabıları

Marcatelli Ayakkabı Koleksiyonunda Sezonda Neler Var?

Daha ay bitmedi, hala düğün sezonundayız, iki bayram arası bir düğün olmaz diyenlerin düğünü aylar sonra olanlara da örnek olsun diyebileceğim modelleri gözler önüne seriyorum. Gelinliği ile birlikte ayakkabısını da bir arada düşüneceklere alternatifleri çok seçenekli böyle bir ayakkabıcı az bulunur, hem rahat ettirecek, hem şık olacak, saatlerce ayakta dans ederken arıza çıkarmayacak. Tanıdıkların düğünlerine katılırken de seçtiğiniz kıyafetin altına giyilecek ayakkabıyı seçmek de zor, durum böyle olunca çeşidi bol, bu olmadı şu olsun diyebileceğiniz bir yerdesiniz. Trend mi? Ohoo trendleri aşmış, hatta şeffaflar, kafesli modeller, deri ile sarmalanmış günlük stilleri platform kalmadı ama rahat olduğunu bilenlere özel modeller, rengârenk stilettolar, püskül ve boncuk süslü espadriller Marcatelli de öne çıkıyor. İşçiliği ile iddialı modellerin altına imzasını damgalayan marka, büyüleyici özellikte ayakkabılar üretimi yapmaktadır. Büyüleyici ışıltılara sahip parıltılarla kaplı zarif detaylar ile romantik dantellerle kaplı iddialı örnekler göze çarpıyor. Her sezon neredeyse her markada görebileceğiniz denizden ilham alınan marine temalı çizgili ayakkabılar da bu bahsettiklerime eşlik ediyor. Atlamamam gereken en önemli detaylardan biri ise gelin babetleri ile rahatına düşkün gelin adaylarımızın dolgu taban tercih edebilecekleri gelin ayakkabıları da burada mevcuttur. Esra Seziş ‘in de düğününde ki ayakkabı tercihi Marcatelli’den olduğunuz biliyor muydunuz? Son olarak beyazı klasik bulan, renklerin enerjisine inanan ve farklılık arayan çılgın gelin adayları aradıklarını Marcatelli gelin’in renkli duvaklı ayakkabısı da çok konuşulacaktır.

Marcatelli Düşler Bahçesi Ayakkabı

Marcatelli, özel geceleri ve davetleri de unutmayarak ışıl ışıl portföy çantaları da koleksiyona eklemeyi ihmal etmiyor. Siyah, beyaz ve dorenin ağırlıkta olduğu portföyler de, özellikle taş işlemeler göze çarpıyor. Marcatelli size hitap ediyor, çünkü giyindiğiniz kıyafetin özelliklerine uyacak şekilde modelde ayakkabıları sizin için tasarlıyor, size de sadece ayaklarınız ile buluşturmak kalıyor.

Marcatelli Abiye Ayakkabı Modelleri 2014

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git