Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Muhafazakar Tesettür Abiye

Muhafazakar Tesettür Abiye
17 Mayıs 2017 tarihinde eklendi,

Muhafazakar Tesettür Abiye

muhafazakar-tesettur-abiye-modelleri

Günümüzde her tarza ve her ihtiyaca özel kıyafetler üretilebiliyor. Tesettür alanında da bayanların isteklerine uygun tesettür abiyeler bulunabiliyor. İslami ölçülere dikkat edenler için hazırlanan muhafazakar tesettür abiye tasarımları da sunuluyor. Vücut hatlarını ortaya çıkarmayan abiyeler ve İslami kesimler her tasarımcı tarafından sunulmasa da buna dikkat eden bayanlar için hazırlanabiliyor. Geniş kollar, geniş kesimler ve daha pek çok detayın özel olarak düşünüldüğü muhafazakar abiyelerde ince detayların bile önem kazandığı oluyor. Farklı görünmek isteyenler için hazırlanan özel kreasyonlara rastlamak da mümkün olabiliyor. Muhafazakar görünmek isteyenler için hazırlanan abiyelerde taş işlemeleri ve dantel detayları da dikkat çekebiliyor.

muhafazakar-tesettur-abiye-modeli

Muhafazakar Stillerde Öne Çıkanlar! Muhafazakar giyimde öne çıkan detayların başında kollar geliyor. Muhafazakar tesettür abiye modellerinde kolların geniş tasarlanması ve manşet kısımlarında süslenmesi ile oldukça güzel bir görüntü elde edilebiliyor. Yarasa kolların ulanıldığı bu abiyelerde aynı zamanda kollarda danteller ve ince tasarımlarda görülebiliyor. Kollarında fazlalık olan bayanların bol tasarımlar seçmesi daha uygunken kolları gövde kısmına göre zayıf olanların ince tasarımlar seçmesi daha iyi olabiliyor. Ayrıca muhafazakar kesimlerde etek kısmının çan kesim ya da kloş kesim olması da dikkat çekiyor. Çünkü bu tasarımlar vücut hatlarını daha az belli ediyor. Tesettürün verdiği ağırlığı hissetmek isteyenler için hazırlanan bu tasarımlarda geniş etekler ve pelerinli tasarımlarda öne çıkıyor.

muhafazakar-tesettur-abiyeler

Pelerinler Harika! Muhafazakar tesettür abiye almak isteyenler için hazırlanan en güzel tasarımlardan biri de pelerinli modeller oluyor. Yaka kısmından başlayarak aşağıya doğru inen pelerinler yaka kısmını kapattığı gibi kollardan aşağıya doğru da inebiliyor. Bol şifondan hazırlanan abiyeler olduğu gibi etek kısmı uçuş uçuş olan abiyeler de pelerin kullanımı daha az oluyor. Ancak üst kısmı dar olan abiyeleri daha muhafazakar bir hale getirmek isteyenlere özel olarak hazırlanan pelerinli modeller şapkalı tasarımları ile de dikkat çekmeye devam ediyor. Muhafazakar abiyeler de kullanılan danteller de ve taşlarda ise büyük bir şıklık öne çıkıyor. Bel kısmından aşağıya doğru inen şifon ve tül tasarımları ise güzel görünmek ve belini ince göstermek isteyenlerin tercihi oluyor.

muhafazakar-tesettur-abiye-buyuk-beden

Sade tasarımlar belde ufak bir kemerle ya da taş dizisi ile taçlandırılabiliyor.Tüllü ve dantelli abiyeler gösterişli modellerden sayıldığı için bayanların sade bir eşarp seçmesi daha güzel görünmesini sağlıyor. Canlı renklerin yanı sıra siyah, lacivert gibi tonların seçilmesi ile de bayanlar abiyelerin de güzelliklerini ortaya çıkarabiliyor. Tesettür bir abiye seçerken vücut hatlarına özen göstererek yapılan seçimlerde daha şık görünmeye yardımcı oluyor. Tesettürün verdiği güzellikle birlikte bayanlar hem üzerlerinde gösterişli bir modeli taşıyabiliyor hem de güzelliklerini taçlandırabiliyor.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git