Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Ofiste Tesettür Gömlek Kombinlemesi

Ofiste Tesettür Gömlek Kombinlemesi
16 Nisan 2016 tarihinde eklendi,

Ofiste Tesettür Gömlek Kombinlemesi

Yaşantılarına kaliteli bir düzeyde devam etmek isteyenler, sürekli iş ortamlarında bulunmaktan geri kalmazlar. Bayanların da ofis ortamlarında ve iş hayatında sıkça yer alması, hergün kendisine farklı bir boyutta özen göstermesini gerektirir. Sürekli bakım olma ihtiyacı hisseden ve bir giydiğini uzun bir süre giymek istemeyen bayanlar, çareyi gardroplarını genişletmekte bulmaktadır.Özellikle tesettür kombinlerini dikkate alarak seçim yapan kapalı bayanlar bu yazımızdaki önerilerimiz sayesinde ofis ortamlarında gömlek seçimlerini başarılı bir şekilde yapabileceklerdir.Gömlek seçimini zorlaştıran en önemli konulardan birisi renkleri ve desenlerine dair mevcut olan çeşitliliktir. Hangi tür bir gömleğin nasıl kombinleneceğini bilmeyen ve iş ortamlarında gömlek seçimlerinde özenli davranan bayanlar yazımızı okuduktan sonra doğru seçimler yapabileceklerdir.Resmi olan, ancak kutlama veya davet tarzı olmayan tesettür kombinlerini kullanacağınız alanlardan birisi iş hayatlarıdır. İş hayatlarında tesettür kombin oluşturmanın altın kuralı ise mevsimlere ve trendlere göz atmaktır.Etnik kesim gömlekler ile iş seyahatine hazır mısınız?Beklenmedik bir anda, aniden veya planlı bir şekilde çıkacağınız iş seyahatlerinde bavulunuzda bulunmanız gereken en önemli tesettür kombin parçası etnik kesime sahip gömlekler olacaktır.
Ofis-tesettür-kombini
Çünkü bu gömlekler kot modelleri ile dahi muhteşem bir ikili kombin haline dönüştürülebilmektedir.Ekose gömlek ile tesettür kombinlerinde rahatlığa ne dersiniz?Geçtiğimiz yılın sonbahar kış kreasyonlarında gördüğümüz ekose gömlekler, iş hayatında rahat etmek ve şık olmak isteyen bayanların imdadına koşuyor. Üstelik ekose gömleklerin en büyük avantajı, her parça ile uyumlu olması ve şartlı bir şekilde oluşturulmayan en sıradan kombinlerle dahi rahatlıkla kullanılmasıdır.Uzun gömlek, asimetrik kesim tesettür kombinlerini incelemek istemez misiniz?Tunik gömleklerin yanı sıra, bir yönü diğerinden daha farklı boyutlarda olan uzun gömlekler ile tesettür kombinlerinizi yaparken hiç zorlanmayacaksınız. Tek renk, kot uzun gömlek veya asimetrik uzun gömlekler ile oluşturacağınız kombinler ve buna uyumlu eşarplar ile kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir kombin örneğini kısa sürede oluşturabilirsiniz.Gömleklerde hangi renk tercih edilirse tesettür kombinler şıklık kazanır?Ofis hayatında olan bayanların kot gömlek tercihi dışında, yaz mevsimi için açık renkli gömlekleri tercih etmesi yeterli olacaktır. Hareketli ve desenli gömlekler ise mutlaka sade bir dış giyim parçalarından olan hırkalarla tamamlanmalıdır. Birbirleri ile uyumlu renklerde olması ise birinci kural değerindedir.Ayrıca gömleklerle tesettür kombin oluştururken takı aksesuarlarını da mutlaka kullanmanız gerektiğini hatırlatalım. İddialı ve farklı renklerdeki bir kolye örneği, kombinimiz için tavsiye edeceğimiz bir üründür.

Ofiste Tesettür Gömlek Kombinlemesi Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git