Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Özel Dikim Abiye Modelleri

Özel Dikim Abiye Modelleri
2 Ekim 2013 tarihinde eklendi,

Abiye modellerinde değişen moda tasarımcılarının üretimleri bayanların gözlerini kamaştırmaya devam ediyor. Özel dikim abiye modellerinde farklı seçeneklerin yer aldığı tesettür modelleri dünyasında birbirinden farklı desen ve işlemeler kullanılarak elde edilen abiye modellerini görmek mümkündür. Uzun abiye modellerinden, kuyruklu abiye modellerine varıncaya kadar çok sayıda seçeneği elde etmek tesettür modası dünyasında var olan seçenekler arasındadır.

2014 Kapalı Abiye Modelleri

2014 Kapalı Abiye Modelleri

Özel dikim abiye modellerinde kapalı bayanların çok fazla beğenecekleri modellere yer verilen 2014 senesinde bayanlar özel günlerinde hem şık hem de tesettürlerini muhafaza edebilecekler. Özel günlerin en şık modellerine sahip olabileceğiniz abiye modelini özel dikim yapan tasarımcılardan elde edebilirsiniz.

Kapalı Abiye Modelleri

Pınar Şems Kapalı Abiye Modelleri

Sezonun en güzel özel dikim abiye modellerini sizin için seçerek sitemize ekliyoruz. Tesettür moda dünyasının en yakından takip edilen abiye modellerinde en çok göze çarpan modelleri sizin için sitemize ekleyerek daha kolay alışveriş yapmanıza olanak tanıyoruz. Birbirinden farklı model ve renklerden oluşan abiye modellerinden dilediğinizi beğenerek alışverişe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Özel Dikim Abiye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Büsra diyor ki:

    Özel dikim abiyler icin nereye ve kime basvurmam lazimim ??

Sayfa başına git