Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Puane 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Puane 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
14 Nisan 2014 tarihinde eklendi,

Puane 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Duruşunuzu değiştirebilirsiniz. Nasıl mı? Puane 2014 İlkbahar Yaz Modellerini piyasaya sundu ve modanızı kolayca yaratacak olan tasarımlar, sadece Puane kıyafetleri ile mümkün giyinmenizi bekliyorlar. Ölçülü giyime zevkli seçenekler ve kaliteler sunan marka, biraz klasik biraz da naif koleksiyonu ile hanımlardan tam puan toplayacak gibi görünüyor.

puane logo

İlkbahar renklerini sakın kaçırmayın..

Floral desenlerin yanı sıra göze çarpan diğer detaylar, çift renkli kontrast geçişli model kullanımları ve blok desenler tasarımlara hakim duruyor. Renklerde ise, ağırlıklı siyah, fuşya, açık mavi, sarı, pembe, pudra gibi kullanılmasının dışında belden büzgüler, şerit detaylar, fiyonklar ve fermuarlar gibi ara parçalar eklenmiş bulunmaktadır.

2014 Puane Yeni Sezon Modelleri

Eğlenceli ve aynı zamanda spor hatta rahat görünümlü kumaşlardan hazırlanan modeller ile mevsime, doğru adımlar atabilirsiniz. Abiyelerdeki modern çizgileri vurgusu, Puane koleksiyonunu bizim gözümüz de şimdiden çok yukarılara taşımış, uçuşan kumaşlarla hazırlanan ferahlatmayı sembolize eden modeller bu ilkbahar ve yazın Puane kadınını oluşturuyor. Mevsimin serinletici modellerini karşılamaya hazırlıklı olun.

Puane Yeni Sezon Modelleri 2014

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git