Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Setrms 2014 Kış Anadolu Koleksiyonu

Setrms 2014 Kış Anadolu Koleksiyonu
26 Eylül 2013 tarihinde eklendi,

Geçtiğimiz günlerde yakın bir zamanda sizlere paylaşacağımıza dair söz verdiğimiz Setrms 2014 Anadolu koleksiyonun görselleri bir bir yayımlanmaya başladı. Setrms tesettürün kaliteli ve bir o kadar ilgi çeken koleksiyonu ile kapalı bayanlar 2014 yılını yine çok şık geçirecekler.

Setrms 2014 Anadolu Koleksiyonu

Setrms 2014 Anadolu Koleksiyonu

Tesettür modelleri konusunda oldukça başarılı çalışmalara sahip olan Setrms Tesettür Giyim, 2014 yılının kış aylarında bayanları sıcak tutacak pardösü modelleri ile yine kendinden çok fazla söz ettirecek. Kaşe desenli pardösü modellerinin dikkat çektiği markada bayanlar için farklı seçeneklerin yer aldığından da söz etmek gerekir. En iyi modelleriyle bayanların şıklıklarında istedikleri noktayı elde etmeleriyle birlikte, tesettür çizgisini de muhafaza edebilecekleri tesettür modellerini satışa sunan Setrms bu sene de tutkunu olacağınız markalar arasında yer alacak.

Setrms 2014 Anadolu Koleksiyonu

Setrms 2014 Anadolu Koleksiyonu

Setrms Tesettür giyim pardösü modellerinde ve diğer giyim modellerinde dilediğiniz şıklığın daha fazlasını elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz. Tesettür dünyasında adını başarı ile duyuran ve her sezon bayanlar için özel giyim koleksiyonunu sunan markanın kaliteli çalışmalarını imkanlarımız el verdikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

Setrms 2014 Kış Koleksiyonu Anadolu

Setrms 2014 Kış Koleksiyonu Anadolu

Tesettür modellerine dair aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz sitemizi ziyaret ederek, sezona damgasını vuran yeni sezon giyim modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Setrms 2014 Kış Anadolu Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git