Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Setrms 2014 Kış Sezonu Eşarp Ve Şal Modelleri

Setrms 2014 Kış Sezonu Eşarp Ve Şal Modelleri
24 Aralık 2013 tarihinde eklendi,

 

setrms

Beğenmedikleri hiçbir modeli reyonlarında barındırmayan 1974’lü yılların tesettür kıyafetleri ihtiyacından yola çıkmış bir marka Setrms. Her zaman farklı olanın arayışında olan firma, muhafazakar bayanların ayna karşına geçtiklerin de sadece Setrms modelleri ile kendilerini şık, mutlu ve zarif hissetmelerini diliyorlar. Beğeniye çok önem veren markanın sektördeki hızlı adımlar ile koşmasını sağlayan en önemli faktörlerden biri olduğunu ve üretimlerini ona göre yaptıklarını vurguluyorlar.

setrms kış eşarp modelleri

Avm’ler ilk kez yer alan birt tesettür firması olmanın haklı gururunu yaşayan Setrms’in 2013/2014 kış sezonu için hazırlamış olduğu çarpıcı koleksiyonunun da bir hikâyesi var. Günün moda renkleri, desenleri ve trendlerini elden geçiren marka koleksiyon oluşumu esnasın da heyecanlı modeller ürettiklerini belirtiyorlar. Koleksiyonların da ki başarılarının sırrı, oluşumlar esnasındaki verdikleri isimler ve içlerinde ki hikâyelerin modeller ile anlamlaşmasından kaynaklanıyor.

siyah beyaz

“Bembeyaz karların üzerine yayılan her bir güneş huzmesi, onu seyredenin yüreğini ısıtır, umudunu arttırır. Anadolu da kış ayrı güzeldir.Bulutlar, güneş, kar kardeştir birbirine, Anadolu hasrettir, özlemdir.Doğusundan batısına güneşin yaydığı sımsıcak kardeştir.”

setrms anadolu

Kış sezonun da fırtına gibi esen Setrms modelleri sezonun en gözde trend parçalarına koleksiyonun da yer vermiş. Deri bloklar, ekoseler, kol detayları, kemerler gibi renkler de modellerin popülaritesini arttırmış. Bordolar, ceviz yeşili tonlar, kahveler ve siyahlar çok göz dolduracağa benziyor. Medeniyetler Diyarı “Anadolu” ismini alan ihtişamlı koleksiyonun çekimleri muazzam şehir dokularında tamamlanmış. Setrms Gaziantep ‘in büyülü atmosferi nden izler taşıyan giysiler ile sezona büyük bir giriş yapmış. Siz de Setrms kadını olarak kendinizi çok zevkli ve elegant bir havada bulacaksınız.

Stilin Konuşulduğu Setrms 2014 Kış Sezon Modelleri Karşınız da;

 

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git