Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Bu Senenin Moda Renkleri

Tesettür Giyimde Bu Senenin Moda Renkleri
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyimde Bu Senenin Moda Renkleri

Tesettür giyim modası özellikle iki senedir, modanın nabzını tutmaya başladı ve pek çok farklı model kıyafetler tesettür modası ile can buldu. Tesettür modası da tıpkı normal moda dünyasında olduğu gibi her sezon kendisini yeniliyor ve yeni sezonlara yeni ürünler ile başlanıyor.

Tesettür modasında hâkim renkler kış, sonbahar, ilkbahar ve yaz sezonlarında farklılıklar gösteriyor. Tesettür modasında bahar renkleri fuşya, yeşil, mürdüm renkler üzerineydi ve bu renklerde modeller çok fazla çalışılmıştı.

Tesettür giyimde yaz trendi olan renkler ise, açık pembe, pudra, gülkurusu, zümrüt yeşili gibi renkler etrafında dönüyor. Ancak sadece bu renkler ile kalınmıyor ve genel çerçevede pek çok renk Tesettür giyim modasında kullanılıyor.

Artık tesettür giyimde bayanlar tek düze sıradan renkler kullanma taraftarı değiller ve her bayan canlı ve farklı renkler giyinmek istiyor. Tabi ki bu da her tesettürlü bayanın hakkı. Modacılardan bazıları bu olaya el attılar ve sadece tesettür giyim üzerinde çalışmaya, kapalı bayanları memnun etmeye başladılar. Genel hava içerisinde bakıldığında bayanlar şu anki hallerinden ve renklerin kendilerine sağladığı değişimden gayet memnunlar.

Yaz ayları daha soft renklerin tercih edildiği, mümkün oldukça koyu renklerden kaçınıldığı aylardır. Gerek yaz sıcaklarının etkisi ile olsun gerekse de kışın giydiğimiz koyu renklerin bunaltıcılığından olsun, aslında gerçekten de soft renkleri tercih etmek bizleri rahatlatacak ve kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayacaktır. Koyu kırmızı, lacivert, koyu mor gibi renkleri bu yaz aylarında bayanların tercih etmemesi, modaya ayak uydurmaları açısından daha başarılı olacaktır.

Tesettür giyimde bayanların kullandığı kıyafetlerden biri de pardösü ve kaplardır. Dış giyim adına kullanılan pardösü ve kaplar, bayanların genel görünümünde bir bütünlük oluşturması ve kapanmanın temel mantığı olan vücut hatlarının gizlenmesi açısından önem arz etmektedir. Ancak kapalı bayanlar da kendi aralarında güzel giyinmek ve düzgün görünmeyi istemektedir. Pardösü giyen bayanlar da, pardösülerinde yahut kaplarında açık renkleri tercih ederlerse yaz aylarında daha şık ve daha ferah bir görünüm elde edeceklerdir. Kışlık pardösü ile yazlık pardösü kumaşları arasında pek çok farklılık vardır. Yazlık kumaşlar daha incedir ve daha seyrek dokumaya sahiptir. Daha ince kumaşa sahip açık renkli pardösülerinizi mevsim geçişlerinde de kullanabilirsiniz.

Tesettür giyimde moda renkler konusunda çok fazla sıkıntı yaşamanıza da gerek yok aslında. Çünkü bir önceki sezonda moda olan renkler ton olarak farklılaştırılıp tekrar sizin seçiminize sunuluyor ve açıkçası tonlar arası geçişler de çok önem arz etmiyor. Bu yüzden eğer moda rengin tonu elinizde varsa bu renkleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Tesettür giyim eskisi kadar pahalı bir giyim sektörü değildir, o kalıplar artık yıkılmıştır ve tesettür giyimde pek çok indirim ve ödeme avantajı sağlanmıştır. Bu yüzden bir sezonda birden fazla kıyafet alabilir, siz de gönlünüze göre giyinme imkanını sağlayabilirsiniz. Üye olduğunuz sitelere sık sık göz atıp indirimlerini takip ettiğinizde açık renkli tunikler etekler vs ile siz de bu yazın en güzel renklerini yakalayabilir ve keyifle bu renkleri giyebilirsiniz. Herkese bol güneşli ve keyifli yaz günleri ve bu yazın tadını çıkaracak zamanlar diliyoruz.

Tesettür Giyimde Bu Senenin Moda Renkleri Konusu Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git