Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Kombinlerinde Kırmızı ve Yeşil Renkler

Tesettür Kombinlerinde Kırmızı ve Yeşil Renkler
2 Haziran 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Kombinlerinde Kırmızı ve Yeşil Renkler

Tesettür denildiği zaman aklınıza genellikle siyah renkler geliyor olabilir. Boydan bir siyah pardesü veya feraceler tesettür giyimde akılda en kalıcı parçalardan birisi olabilmektedir. Ancak size bu yazımızda tavsiye edeceğimiz renkler ile tesettür kombinlerinde bayanları daha cesur görmek istediğimizi belirtiyoruz. Siyahın asilliğini özel günlere saklaması gerektiğine inandığımız bayanlara, tesettür kombinlerinde kırmızı ve yeşil uyumundan söz edeceğiz.Kırmızı tesettür kombinlerinde yeşili kullanınTesettür giyimde tek bir renk ile baştan aşağı donatılmak pek iyi bir fikir gibi gelmeyebilir. Mutlaka bir aksesuarda veya kombin parçalarının herhangi birinde farklı bir renge yer verilmelidir. İşte bu nedenle iddialı ve sıcak bir renk olan kırmızı için en uyumlu renk olarak yeşili seçtik.Kırmızı ve yeşil tesettür kombinlerinde sade olunEğer kırmızı ve yeşil uyumu ile dikkati çekmek istiyorsanız, fazla karmaşadan uzak durmanız en iyisi olacaktır. Bu nedenle çok hareketli olmayan, sade ve yalın bir halde kırmızının yeşil ile birlikte kullanımı beklentilerinizi yeterince karşılayacaktır. Yoğunluğun ise kırmızıdan yana olmasını tavsiye ediyoruz.

Yeşil Renk Tesettür Kombini

Yeşil Renk Tesettür Kombini

Kırmızı tesettür kombinlerinde yeşil aksesuarlarTesettür kombinlerinde alt ve üst parçalarda tek renk kırmızı seçilmesi halinde eşarp, saat, çanta veya fular aksesuarlarında mutlaka yeşile yer verilmelidir. Kullanılacak en ideal aksesuar parçaları olarak saydığımız bu ürünlerde mutlaka yeşilin yer alması önemlidir. Ayakkabılar ise yine kırmızının bir tonu olarak muhteşem uyumu yakalamanızı sağlayacaktır.Kırmızı tesettür kombinlerine yeşil desenlerTesettür elbiselerinde veya günlük kombinlerinde seçeceğiniz birden fazla parçada onlarca detay yer alıyor olabilir. Desenleri, düğmeleri, işlemeleri bakımından değerlendirdiğiniz de, yeşilin kırmızı üzerinde kullanılacağı birçok noktayı görebilirsiniz. Kırmızı zemin üzerine işlenmiş yeşil şerit, geometrik şekil veya birbirinden bağımlık puantiyeler ile zarif ve şık görünümüzü pekiştirebilirsiniz. Kol, yaka veya etek ucunda yer verilecek olan bu desenler sayesinde her mevsim koleksiyonlarındaki en özel parçaları seçmiş olacaksınız. Unutmayın ki, yeşili seçerken tek bir aksesuarla yetinmeyin. Kırmızının yoğun olması gereken zemin dışında, yeşilin de dışarıdan bakan bir kişi için her noktadan görülecek kadar eşit dağıtılması gerekir.Kırmızı tesettür kombinlerini oluşturmak özen isterGördüğünüz gibi dikkat edilmesi gereken bazı noktalar gereği, kırmızı tesettür kombinlerini oluşturmak aslında sanıldığı kadar kolay değildir. Büyük bir özen isteyen bu hususta aşırıya ve abartıya kaçmamanız oldukça önemlidir. Daha önce kendinizi hiç bu kadar cesur hissetmemişseniz, hemen kırmızı ve yeşil uyumunu denemeye başlayın!

Tesettür Kombinlerinde Kırmızı ve Yeşil Renkleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git