Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Kombinlerinde Pantolon Etek Kombinleri

Tesettür Kombinlerinde Pantolon Etek Kombinleri
3 Haziran 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Kombinlerinde Pantolon Etek Kombinleri

Özellikle yaz aylarında sağladığı rahatlık nedeniyle bayanların üzerinde sıkça gördüğünüz bir model olan pantolon etekler ile muhteşem bir tesettür kombini oluşturabilirsiniz. Ancak detaylarına inildiğinde nelerle karşılacağınızı bilmiyorsanız ve pantolon etekler ile tesettür kombinlerinizi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız, bu önerimiz tam size göre. Geçtiğimiz sezonun en çok kullanılan tesettür kombin parçalarından olan pantolon etekleri bu yıl da içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle sportif bir tesettür kombini tarzını benimseyenler için pantolon etekler, olmazsa olmaz parçalar arasında yer almaktadır.İş hayatından biraz sıyrılmak, haftasonlarını mutlu bir şekilde geçirmek ve ev içerisinde rahat davranmak için pantolon etek kombinlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İlk adım olarak pantolon etekler ile birlikte kullanacağınız ayakkabıları seçerken, bu kombinlere neden ihtiyaç duyduğunuzu değerlendirmekle başlayabilirsiniz.Eğer gerçekten sportif bir havaya ihtiyacınız varsa bu durumda adı üzerinde spor bir ayakkabı, bu tesettür kombin parçası ile muhteşem bir uyum içerisinde olacaktır.
Kahverengı-pantolon-etek
Ancak her şeye rağmen iş hayatından kopamıyorsanız, sürekli toplantılara katılıyorsanız veya davetleri geri çeviremiyorsanız, bu durumda yaz aylarında giyeceğiniz pantolon etekler için en uygun ayakkabılar dolgu topuklar olacaktır.Bunun dışında kalan sivri burun vb. ayakkabı türleri ise kesinlikle pantolon etekler için önerilmemektedir.Klasik görünümdeki pantolon etekler için sade bir stiletto ayakkabı da, bu ihtiyacınızı başarılı bir şekilde kapatacaktır.Pantolon etekleri kullanırken dikkat etmeniz gereken diğer bir husus, aksesuar boylarının büyük olmaması yönündedir. Zaten yeterince alt kısımların geniş görüneceği bu kıyafetlerde, kapatıcı etki gösterecek akseusarlardan uzak durulmalıdır. Bunun yerine küçük bir çantayı elinize alabilir veya omzunuza asabilirsiniz.Eğer dikkati gerçekten pantolon eteklerle çekmek isterseniz, bu durumda eşarplarınızın da tek renk ve sade olması gerekir.Pantolon etekler için üst kombin parçaları ise vücuda tam oturan gömleklerden yana yapılmalıdır.Pantolon etekler ile tunik kullanmayı kesinlikle aklınızdan geçirmemelisiniz. Çünkü zaten yeterince hacimli görüneceğinizden, üst bölgede belden oturtmalı olması yeterince ilgi çekecektir. Üzerinizde salaş duracak olan bir üst kombin ürünü ise görüntünüzün kötü olmasına neden olabilir. Bu tür detaylardan uzak durarak, dar bir gömlek ile pantolon etek kombinlerini başarılı bir şekilde oluşturabilirsiniz.Pantolon eteklerin bel kısımlarındaki ince kemer detayları ise daha hoş görünmenizi sağlayacak olan renkli noktalardır. Ayrıca burada pul veya taş detaylarının yer aldığı küçük hareketlilik yaratan kısımlar da olabilir. Kullanacağınız mekana göre bu detayları dikkate alarak, şık bir kombin örneğini üzerinizde sergileyebilirsiniz.

Tesettür Kombinlerinde Pantolon Etek Kombinleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git