Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Modasının İncisi Şık Feraceler

Tesettür Modasının İncisi Şık Feraceler
20 Mayıs 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Modasının İncisi Şık Feraceler

Tesettür modasında, feracelerin yeri ve önemi tartışılamaz. Birçok Tesettürlü kadın, dış giyim olarak feraceleri tercih ediyor. Geçmiş yıllarda siyah rengin hakim olduğu modellerin yerini, daha renkli ve daha alımlı ferace modelleri aldı.

2015 İlkbahar/Yaz Tesettür Ferace Modelleri, renkleri kadar modern çizgileri ile de dikkatleri üzerine topluyor. Günlük kullanılan modeller bile, neredeyse bir abiye elbise kadar şık ve zarif. Yaz aylarına özgü olarak, modellerde kullanılan kumaşlar daha ince ve terletmeyen özeliklerde üretilmiş olduğu görülüyor.

Yaz sıcağının kendisini iyice belli ettiği günlerde, yeni tasarım ferace modelleri oldukça beğeni toplayacağa benziyor. İpek saten, krep ve keten feraceler, en çok beğenilenler arasında yer alıyor. Modellerde, yaratıcılığın sınırlarının ne kadar geniş olduğu görünebiliyor.

Birçok hareketli detayın kullanıldığı şık feraceler, kadıların büyük ilgisini çekiyor. İşlemeli ferace modellerinin yanı sıra, farklı renkte ve geniş manşetliyaz ferace modelleri de oldukça zarif bir görüntü sağlıyor. Manşetler aynı renkte kullanılan bir eşarp veya şalla, oldukça şık bir kombin yapılabilir.

Genç kızlara yönelik tasarlanan feracelerde, renkler daha canlı ve desenli olarak kullanılmış. Tek tip feracelerin yerini, oldukça şık ve dikkat çekici feracelerin aldığı görülüyor. Tesettür şıklığının en iyi yansımalarını, bu yaz sezonunun en güzel parçaları olan feracelerde görmek mümkün. Taş işlemeli modellerin yanı sıra, zımba ve deri detayı, inci süslemeli modellerde oldukça göz alıcı görünüyor.

Ferace kombinlerinde, şal, ayakkabı ve çantanın da önemli bir yeri var. Zarafetin tam olarak ortaya çıkması için, doğru kombinlerin yapılması gerekir. Ferace ile şalın aynı kumaş dokularına yakı olmaları, daha iyi bir görüntünün elde edilmesini sağlar. Aynı zamanda, eşarp ya da şal modelinin rengi de, ferace ile tam bir uyum içerisinde olmalıdır. Bu modeller için, en güzel ayakkabı seçimi topuklu ayakkabılardan yana olacaktır. Stiletto yada platform topuklu ayakkabılar, son derece doğru seçimlerdir. Daha sade feracelerde ise, babetlerle romantik bir şıklık yaratılabilir. Çanta seçimlerinde ise, portföy çantalar ve küçük şık çantalar kullanmaya özen göstermek gerekir. Aksesuar seçimlerinde, zarif bir bileklik ve ya şık bir taşlı yüzük kullanılabilir.

Ferace Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git