Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Modasının Vazgeçilmez Bir Klasiği; 2015 Yaz Döpiyes Modelleri

Tesettür Modasının Vazgeçilmez Bir Klasiği; 2015 Yaz Döpiyes Modelleri
14 Nisan 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Modasının Vazgeçilmez Bir Klasiği; 2015 Yaz Döpiyes Modelleri

Tesettür Modasında en çok ilgi gören kıyafetlerin başında, döpiyes takımlar gelmektedir. Bu takımlar, kadınları en zarif gösteren modeller arasındadır. Bundan dolayı, moda tasarımcıları etek ve ceket takımlara bir başka önem verirler. Her kreasyonu, çeşitli tarzda modellerle hazırlarlar.

Kısa ceketlerin aynı renk eteklerle kombinlenmesinden meydana gelen döpiyeslerin, uzun ceket etek modellerinin de bulunduğunu görüyoruz. 2015 Yaz Döpiyes Modelleri, kadınların rahatlığı ve şıklığı ön planda tutularak hazırlanmış. Etek ve ceketlerdeki uyum tam anlamı ile stil yaratıyor. Hareketli ceketler, aynı renk uzun kalem eteklerle tasarlanmış. Bir başka modelde ise, kısa ceketler, kloş eteklerle kombinlenmiş. Uzun ceket ve uzun etek modellerinde, ipek saten veya keten kumaşlar kullanılmış.

Günlük kullanılan döpiyes modelleri, her zevke hitap edecek ürün çeşitleri ile bayanların büyük ilgisini çekiyor. İnci düğmeli döpiyesler, dik yakalı döpiyesler, yandan biritli döpiyesler en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Bu modeller, eşarplarla bir bütün oluşturuyor.

Abiye döpiyes modelleri, özel davetler için son derece zarif ve tarz modellerden oluşuyor. Yaka ve kolları işlemeli döpiyesler, kesme taşlarla süslü döpiyesler, saten döpiyesler ve saten şifon kombinli döpiyesler son derece zarif bir görüntü sağlıyor. Şık topuklu ayakkabı ve zarif çantalarla tamamlanıyor.

Tesettür giyinmeyi benimsemiş kadınlar için bir klasik şıklık olan döpiyes, yıllar geçse de tahtını kaptırmayacak gibi görünüyor.

Tesettür Modasının Vazgeçilmez Bir Klasiği; 2015 Yaz Döpiyes Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git