Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Pantolon Etek Kombinleri

Tesettür Pantolon Etek Kombinleri
25 Temmuz 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Pantolon Etek Kombinleri

Modanın ve tesettürün vazgeçilmez parçası pantolonetekler hem ünlü markaların hem de şık giyinmeyi ve aynı zamanda rahatlığı tercih eden kadınların birleştiği en şık parça demek abartılı olmaz diye düşünülüyor . Bu yılın en moda renkleri haki yeşiller , mürdüm tonları ve kiremit rengi olarak kayıtlara geçsin lütfen . Kombinasyonu çok rahat bir parça olmakla beraber her kesimden her bayanın rahatlıkla tercih edebileceği , yerine göre naturel yerine göre sofistike olarak kullanılabilecek harika bir kıyafet . Üzerine daha çok mini bluz veya blazer ceketler kullanılıyor . şal olarak ta pantolonla aynı renk bir kumaş tercih ediliyor . Tabi isteğe bağlı olarak uçları püsküllü olarak ta kullanılabileceği gibi şallar şifon da olabilir . Yine de söylemek gerekirse aynı renkler yerine birinden birinin daha açık bir tonda olması tercih edilirse daha dikkat çekici bir hava yaratacaktır .      Her ortama adapte olabilen pantolonetekler bol kesimleri sayesinde kadının hem rahat hem de şık olmasını sağlarken İlkbahar – Yaz renkleri ve desenleri ile de farklı bir duruş sergiliyor .

Renkli Pantolon Etek Modeli

Renkli Pantolon Etek Modeli

Trend Renkte Pantolon Etek Modeli

Trend Renkte Pantolon Etek Modeli

Mürdüm renginde ki bir pantolon eteği beyaz ya da bej renkleri ile kombin etmek çok güzel bir fikir olmakla birlikte üzerini mürdümün açık bir tonunu taşıyan blazer bir ceketle  tamamlayarak görüntüyü harikalaştırmak mümkün . Ayakkabı olarak bir çok seçim yapmak mümkün . Rahatlığına düşkün olan kadınlar genellikle babet tarzı topuksuz ayakkabı tercih ederken , yarım topuklu ayakkabıların daha şık görüneceği görüşünü de dile getirmeli . Çanta olarak büyük , küçük farkı çok önemli değil  ama gidilecek yere göre ayarlanabilir . Fakat bu kez çantanın rugan olması gerektiğini belirtmeli .    Her zaman ayakkabının az bile olsa topuklu olması gerektiğini düşünürken açıklamak gerekirse topuk bir kadını daha zarif gösteriyor . Çünkü topuklu giyen bir kadın her zaman yürüyüşüne dikkat eder , daha küçük adımlarla daha zarif yürür . Diğer ayakkabıların sadece rahat olmak için tercih edilebileceği görüşünün doğru olduğunu herkes biliyor artık . Bu sebepten pantolonetek tercih edenler de yine az da olsa topuklu giymeli ki kendini daha kadınsı hissederken taşıdığı pozitif elektriği de etrafına rahatlıkla yayabilsin . özellikle çalışan kadınların en çok tercih ettiği bu kıyafeti göstermenin en iyi yolu bu . Ayrıca bir şeyi daha söylemeden geçmemek gerek . Bu tarz bir kıyafet uçları püsküllü mini bir yelekle çok güzel görünecektir , hele de altına pamuk formlu desensiz hafif bol duran bir gömlek giyilmişse kombin tamam demektir .

Tesettür Pantolon Etek Kombinleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git