Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Pantolonlar Modellerine Göre Nasıl Kombinlenebilir?

Tesettür Pantolonlar Modellerine Göre Nasıl Kombinlenebilir?
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Pantolonlar Modellerine Göre Nasıl Kombinlenebilir?

Tesettür ya da muhafazakar giyimde hem şık hem de modern görünmek isteyen hanımlarımızın rahatlıkla kullandığı parçalardan birisi de pantolondur.Tesettür giyimde pantolon modelleri, daha çok geniş ya da boru paça olarak tercih edilse de skinny formunda tesettür pantolonlarda kombinlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sezon trendi kareli pantolonlar nasıl kombinlenir?
Kareli pantolonlar, 2015 senesinde tesettür modasında bir hayli yer buldu. Siyah beyaz kareli geniş kesim pantolon modelleri, sezonun moda rengi pudra bir gömlek ile sizi özel gün ya da ofise hazırlayacaktır. Tesettürlü hanımlarımız üzerinde çok zarif duran kareli boru paça pantolonlar, siyah veya beyaz uzun bir tunik, klasik ve klasik topuklu botlar  ile oldukça hoş duracaktır.
Dar paça, paça detayında fermuarın aksesuar olarak kullanıldığı modeller, uzun tunik, büyük el çantası ve stiletto ayakkabılar ile sizi bir hayli zarif gösterecektir. Dar ya da boru paça pantolonlarda  şal  kullanmak eşarba  göre sizi daha hoş gösterir.
Siyah  beyaz kareli geniş paça pantolonunuzu, beyaz gömleğiniz ile tamamlayarak; bu kombini pudra pembesi  eşarbınız ile hareketlendirebilirsiniz. Ayrıca siyah beyaz kareli pantolonunuzla kırmızı rengi de kullanabilirsiniz.

Geniş paça pantolonlar
Geniş paça pantolon, bir hayli hareketli modellerdir. Üzerine geniş ve bol kıyafet giydiğinizde sizi olduğunuzdan daha iri  gösterir. Bele hafif oturan, basen bölgesini örten bir tunik uzunluğu geniş pantolonlar için yeterli olacaktır. Geniş paça pantolonlar, platform ayakkabılarla tamamlanabilir. Yazın geniş paça pantolonlarınızı açık ve dolgu topuk ayakkabılarınızla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Skinny pantolonlar
Skinny pantolonlar dar kalıp olduğundan, genellikle tesettürlü hanımlarımızın dikkatli kullandığı modellerdir. Skinny pantolonlar boydan boya yelekler ve platform topuklarla  hoş bir konsept oluştururlar. Skinny Jeanlar boydan boya  tunikler, uzun ceketlerle de kombinlenebilir. Skinny kombinlere uzun şallar, zarif bir dokunuş yapacaktır.

Abiye pantolonlar
Dantel ya da tül detaylı abiye pantolonları, ipek bluzlar, saten  şal ve topuklu ayakkabılarla kombinleyerek gecelerin sade, zarif ama en şık bayanları arasında olabilirsiniz.

İspanyol paça pantolonlar

İspanyol paça pantolonlar, basen bölgesinde oturarak dizden itibaren açılır. Dolayısıyla basen bölgesini kapatan, baldır ya da diz hizasında uzunlukta bir tunik ile ispanyol pantolonlar rahatlıkla kullanılabilir. İspanyol paça pantolonların paça boyu normal pantolonlara göre uzun bırakılacağından topuklu ayakkabılarla tamamlanmalıdır.

Tesettür Pantolonlar Modellerine Göre Nasıl Kombinlenebilir?

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git