Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Şal Modelleri

Tesettür Şal Modelleri
24 Mayıs 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Şal Modelleri

Kapalı bayanlarda kadın giyim derken akla il gel şal oluyor. Şal bir kadını oldukça düzgün gösteren rahat ve kolay takılabilir özelliğe sahiptir. Kaygan olmayan bir kerede onu rahatlıkla bağlaya bileceğiniz şık bir tasarımdır. Tesettürlü giyimlerde şal oldukça hoş durmaktadır. Diyelim ki bir uzun elbise giydiniz onu nasıl kombin edeceğinize dair bir fikriniz yok öyle değil mi? Önce yapacağınız ilk iş elbise modelinize, çantanıza hatta ayakkabınıza uygun bir şalı seçmelisiniz. Renk tonlamaları bu senenin pastel rengi ile tasarlanan şallar çok kullanılmaktadır. Eğer spor giyinen ve canlı renkleri tercih eden bir bayan iseniz mavi ve kırmızı ton şal renkleri spor rengin ana renklerinin içerisinde yer almaktadır.

Güzel-şal-modeli
Kadın giyinmek isterse en şık olanını ister. Bayanların zevksiz olanına pek rastlanılmamıştır. Çoğu bayan seçim yaparken sıkıntıyı en çok bilgisizlikten yapıyor. Eğer sıkı bir moda takipçisi iseniz bu yıl size yakışan en gözde modeli seçerken asla zorluk çekmeyeceksiniz. Planlı doğru bir zamanla yapmanız sizin açınızdan oldukça önemlidir. Aceleci değil, sabırlı olmanızı temenni ediyoruz. Peygamber efendimiz sabırlı bir insanın dine olan inancı ve Müslümanlık anlayışının sabırdan geldiğini birçok hadislerinde bildirmiştir. Sabırlı olursanız bu hayat çerçevesinde her zaman en doğru olanını elde edersiniz. Bu yüzden dikkat dağınıklı yaşamadan hür iradeniz ile seçeceğiniz ürünleri alırken kaliteli olup olmaması hakkında kesin bilgiye ulaşmanızı temenni ediyoruz.

Renkli-tesettür-şal
Neden mi şal? Çünkü şal hem görsellik olarak şık duruyor hem de birçok kıyafet ile ruh ikizini tamamlaya biliyor. Bizim istediğimiz giyim felsefesinde sizin daha uzman bir kitleye ulaşa bilmenizden yanadır. Artık öyle bir kıvama gelmelisiniz ki giydiğiniz her şey sizin aynanız olmalı, size ışık olmalıdır. Yansımalar insan hayatında çok önemlidir. Şimdi nasıl bir görüntü yakalarsanız öyle güzel izlerde bırakabilir, karşı tarafa en güzel objeyi yansıta bilirsiniz. Tutumlarınız konusunda eğer size bir nebze de olsa yardımcı olabildiysek ne mutlu bizlere. Sizleri kaliteli kumaş dokularına sahip, ipeksi şal modelleri ile tanıştırıyor,2016 yılını en güzel modeller ile yaşamanızı istiyoruz.

Tesettür Şal Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git