Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettürde Modernizm

Tesettürde Modernizm
23 Aralık 2014 tarihinde eklendi,

Tesettürde Modernizim

Her geçen gün biraz daha şıklık yarışına giren tesettür günümüzde modernizmi en iyi şekilde kullanmaya başladı.Gerek kıyafetlerde ki renk uyumu gerekse yeni tarzlar her kesime hitap eder oldu.Önceden tesettür denildiğinde eşarplar ve şallar söz konusuyken şimdi gençlerin bile dikkati çekecek şekilde tesettür kendine ait bir tarz yarattı.
Giyilen kıyafette renk uyumu,görsel güzellik ve her tür tarza uyabilecek kombineler ortaya çıktı ve artık tesettüründe modernleştiğini gördük.Sade ve çok şık kombinelerin yanında abartılı ve modern çizgiler söz konusu.Tesettürde ki bu modernleşme tesettürlü bayanların kıyafet seçimini de kolaylaştırmış oldu.Günümüz tesettür bayanlarına bir çok çeşit sunularak şıklık yarışına girebiliyorlar.

Modern Tesettür Modelleri

Ünlü Modacı Muammer Ketenci tarafından hazırlanan modern tesettür koleksiyonu uzun süre adından söz ettirecek gibi.Pantolon etekler,uzun tunikler,dantel ağırlıklı abiyeler ve siyah ağırlıklı renklerin seçilmesi tesettür kesim tarafından tercih edildiği gibi çalışan kadınında tercihi olabilir.
Ayrıca tesettür de kullanılan çiçekli modeller ve renk uyumları göze çok hoş bir uyum sağlıyor.Modern tesettür de soft renklerinde hakim olduğunu görüyoruz özellikle pudra rengi kullanılarak çeşitli modeller oluşturuluyor.Bu tarz renklerin kullanılması zaten tesettürdeki farklılığı ortaya koyuyor.
Bu sene yine modern tesettürde dantel ağırlıklı modellerin olduğunu görüyoruz.Dantelin sadece gelinlik ya da nişanlık ta kullanılmayacağı belli oldu.Çünkü genel olarak dantel gelinlik modellerinde hakimken modern tesettürde de karşımıza çıkarak dantelin şıklığını bizlere gösterdi.
Modern tesettür deki farklılıklar her kesimden tercih ediliyor.Günlük hayatta modern tesettürün izlerini taşıyarak kendiniz de  tarz sahibi olabilirsiniz.

tesetturde-modernizm

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git