Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettürlü Balık Elbise Modelleri 2014

Tesettürlü Balık Elbise Modelleri 2014
22 Şubat 2014 tarihinde eklendi,

Kapalı bayanlarımız için moda tasarımcıları tarafında koleksiyonlarında sıkça yer verilen bir modelde balık elbise modelleri olmaktadır. Balık elbise modelleri tıpkı adından da anlaşıldığı üzere balıkların şekline benzer modelde olan elbiselerdir. Elbisenin bele, göğüslere ve kaça kısmının tam oturması ve kalça kısmından itibaren daralıp sonra tekrar açılmasıdır. Tıpkı balıkların kuyruk kısmı gibi.

Tesettürlü bayanlarımız içinde üretilen ve tasarlanan balık elbise modelleri genelde özel günler için giyilmek amacıyla satışa sunulsa da çalışan bayanlarımıza önerebiliriz. Özellikle vücuduna uygun ve yakışan bir model olacağını düşünen kapalı genç kızlarımız balık elbise modelleri 2014 üretimlerini incelemelerini öneririz. Farklı bir duruşa sahip olacağınıza eminiz. Özellikle, özel tasarım yapan kapalı giyim butik mağazaları bu konuda oldukça başarılı tesettürlü balık elbise modelleri sunmaktadır. Bizde bu modelleri merak eden kapalı bayanlarımız için ya da balık elbise modeli almak isteyip de henüz karar verememiş olanlar için çok şık ve beğeneceğinizi düşündüğümüz tesettürlü balık elbise modellerine yer verdik. Yalnız sadece model olarak sunduk. Satış sitemizde yer almıyor.

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git