Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettürlü Gelinliğinizle Düğününüzde Şıklığı Yakalayın

Tesettürlü Gelinliğinizle Düğününüzde Şıklığı Yakalayın
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

Tesettürlü Gelinliğinizle Düğününüzde Şıklığı Yakalayın

Her genç kızın hayali zamanı geldiğinde sevdiği insanla hayatını birleştirmek ve o hayalini kurduğu gelinliği giymektir. O zaman geldiğinde hanımları büyük bir heyecan sarar. Aylar öncesinden düğünleri için plan yapmaya başlarlar. Gene aynı şekilde düğünün en şık ve dikkat çekici bayanı olacakları için gelinliklerini de özenle seçmek isterler. Kimi gelin adayı gelinliğini hazır almayı tercih ederken; kimileri ise özel olarak beğendikleri gelinlik modelini diktirirler.

Eskiden tesettür giyimde gelinlik modelleri kısıtlıydı. Ama gelişen moda sektörüyle birlikte tesettür modası da gelişti ve artık günümüzde birbirinden değişik model ve kesimde gelinlik modeli bulmak bulunuyor. Tesettürlü hanımlarımıza ise kendi zevk ve stillerine uygun gelinlik modelini seçmek ve aynı zamanda bunu yaparken moda trendlerini de yakından takip ederek düğünün en şık ve gösterişli hanımı olmak kalıyor. Peki 2015 yılında tesettür modasında hangi gelinlikler moda oluyor? 2015 yılına baktığımızda düğünlerde özellikle tesettür giyimde fransız işi güpürlü gelinliklerin çok moda olduğunu görüyoruz. Bu gelinlikler incelikli işlemeleriyle tesettürlü hanımların çok şık ve zarif görünmesini sağlıyor. Gene gelinliklerde son yılların değişmez trendi dantelde oldukça fazla kullanılıyor. Dantel isteğe göre ya gelinliğin tümünde ya da gelinliğin etek ve kol kısmında kullanibiliyor. Bu yaz elbiselerde görülen kemer modası gelinliklerde de görülüyor ve gümüş işlemeli kemer detaylı gelinlikler çok gözde oluyor. Gene aynı şekilde gelinliklerde özellikle omuz ya da kemer kısımları taşlarla bezenmiş gelinliklerde bu yaz tesettürlü hanımların tercihi olacağa benziyor. Gene sade ve zarif modellerden hoşlanan tesettürlü hanımlar içinse boncuklarla işlenmiş sade görünümlü gelinliklerde hoş bir seçenek oluyor. 2015 yazında 70’li yılların modası esiyor. Bu nedenle her türlü kıyafette bohem tarzın etkisi görünüyor. Aynı şekilde tesettür gelinliklerine de bu hava yansıyor. Salaş, omzu düşük, rahat kesimli gelinlikler bu yaz çok moda oluyor. Aynı zamanda bu yaz balık kesimli gelinliklerde özellikle tesettürlü genç kızların tercihi olacağa benziyor. Ama eğer gelinlik dediğiniz kabarık etekli olur derseniz bu model gelinliklerde fazlasıyla bulunuyor. Gelinliklerde her zaman olduğu gibi ilk olarak beyaz renk tercih edilse de krem ya da kırık beyaz da artık gelin adayları tarafından tercih edilebiliyor. Gelinliğinizi seçerken gelin adaylarının sadece gelinlik modelini düşünmemesi aynı zamanda vücut tiplerine uygun gelinlikleri de tercih etmeleri gerekiyor. Ancak bu şekilde tesettürlü hanımlar düğünlerinde istedikleri şıklığı yakalayabiliyor.

Tesettürlü Gelinliğinizle Düğününüzde Şıklığı Yakalayın Konusu Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git