Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Triko Hırkalar İle Tesettür Kombinleri

Triko Hırkalar İle Tesettür Kombinleri
15 Haziran 2016 tarihinde eklendi,

Triko Hırkalar İle Tesettür Kombinleri

Tesettür kombinlerini oluştururken öncelikle parçaların seçiminde nerede kullanacağınız oldukça önemlidir. Sosyal yaşantılarınız gereği sürekli iş yemekleri, toplantılar, ofis hayatı içerisindeyseniz tesettür kombinlerini oluşturmak sizin için daha kolay. Davetlerde ve kutlamalarda tercih edilmese de, günlük tesettür kombinlerinde ve iş hayatı içerisinde tesettür giyinmekte olanların tercihi olan triko hırkalar ile nasıl bir kombin oluşturabileceğinize göz atacağız.Genellikle Sonbahar ve İlkbahar mevsimlerinde gördüğümüz bu triko hırkalar ile tesettür kombinlerini oluştururken iki noktaya dikkat edebilirsiniz. Birincisi iş hayatında ve hafta içi bir gün resmi bir ortamda mı kullanacaksınız? Yoksa ev içerisinde, piknik gezmesinde ya da çarşıya çıktığınızda vitrinleri gezerken mi? İkisi arasında dahi triko hırkalar ile tesettür kombinleri oluştururken büyük farklar görürsünüz.Kesimleri ve renkleri bakımından da triko hırkaları bu hususlara dikkat ederek seçmeniz oldukça önemlidir.Sonbahar koleksiyonundan triko hırkalar tesettür kombinleri?Sonbahar aylarının üşüten ayazlarında yanınızda bulundurmayı ihmal etmediğiniz triko hırkaları, iş için bol paça kesimli bir pantolon ile kullanabilirsiniz.

Tesettür Trend Triko Hırka Kombini

Tesettür Trend Triko Hırka Kombini

Ayrıca sonbahar olmasının bir etkisi de triko hırkaların renklerine dair tercihlerde bulunmanız yönünde olacaktır. Sonbaharın renkleri olan gri, bordo, kahve veya siyah ve beyaz ikilisinden oluşan desenli veya düz, sade bir triko hırkayı seçerek iş hayatında şıklığın ritmini yakalayabilirsiniz.Triko hırkalar ile ilkbahar tesettür kombinleriİlkbahara gelindiğinde ise daha cıvıl cıvıl ve canlı renklere sahip triko hırkalar seçilmelidir. İş yaşamı için giymek isteyenlerin pantolonlarında biraz daha salaşlığı tercih etmeleri olasıdır. Ayrıca bu aylarda sıcakların hafif bir şekilde hissedilmesi, üst tesettür kombin parçaları arasında bayanların tuniklere yönelmesini sağlayacaktır. Siz de rahatlığı seven bir bayansanız, triko hırkaları salaş kombin parçaları ile birlikte kullanabilirsiniz.Triko hırkalar ile tatil rahatlığıHaftasonu evinizde geçirecekseniz veya ailenizle geçirmek istediğiniz bir plan yaptığınız da, triko hırkaları kot ve spor tarzı ile birleştirebilirsiniz. Ayakkabılardan tutun da, gömleklere ve hatta pantolonlara kadar kot modellerini seçmek veya daha renkli olmak isteyebilirsiniz. Triko hırkalara uyumlu eşarplarHer ne kadar tesettür kombinlerinde seçilecek olan eşarpların renginde ve uyumunda ikili parçalar ve tek elbiseler dikkate alınsa da, triko hırka giyilecek olduğunda dış giyimin de eşarp seçiminde etkisi olduğunu hissedersiniz.Triko hırkalar için ideal aksesuarTakıların geri planda kaldığı bir aksesuar farklılığı triko hırkalar sayesinde meydana çıkmaktadır. Her ne kadar özellikle sıcak havalarda tercih edilen takılar, tesettür kombinlerinin vazgeçilmez aksesuar parçaları olsa da, triko hırka ile tesettür kombini oluşturmak isteyenler için yalnızca çantanın yeterli olacağını düşünüyoruz.

Triko Hırkalar İle Tesettür Kombinleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git