Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tuğba & Venn 2015 Model Tunik Modelleri

Tuğba & Venn 2015 Model Tunik Modelleri
1 Aralık 2014 tarihinde eklendi,

Tuğba’nın Sonbahar Kış sezonu ürünleri görücüye çıktı. Zarif kadının tercihi Tuğba bu sezonda çok konuşulacak gibi. Markanın tunik modelleri birbirinden farklı desen ve renklerden oluşmakta ve farklı polyester kumaşlardan tasarlanan modellerde gerek manşet kısımları gerek bel kısmı ve de ince detaylı kısımları ile birbirinden ayrılıyor. Bu da markaya bu sezon daha zengin tunik modelleri çıkarmasına olanak sağlamış.

Tuğba & Venn 2015 Model Tunik Modelleri

Tuğba’nın 2015 model tunik modelleri arasında yer alan bazı modeller pantolon üzere gayet şık dursa da bazı modellerde etek üzerine gayet şık olabiliyor. Bu artık sizin zevkinize ve yapacağınız kombine kalmış. Dizlere hatta bazı dizlerinde altına inen tunik modelleri ile giyeceğiniz tamamlayıcı elbise ile benzer desenlerde ve göz doldurucu renklerde olmasına dikkat etmelisiniz.

Tuğba’nın bu sezon çıkardığı Tunik modellerini incelediğimizde vücudu üst kısımdan çevrelediği bel kısmı ve alt kısmı ile oldukça geniş bir yapıya sahip olduğundan daha rahat bir giyim deneyimi yaşamış olacaksınız. Bunun yanında kullanım alanı da daha geniş olmuş olacak. Sizi sıkan modellerde her yerde kendinizi rahat hissedemezsiniz. Ancak Tuğba nın 2015 tunik modellerinde durum böyle değil. Şıklığın yanında rahatınız da düşünülmüş.

Tuğba’nın yeni sezon metal aksesuarlı tunik modelleri arasında yer ala kot tunik (aşağıdaki galerimizden resime bakabilirsiniz) polyester kot kumaştan tasarlanmış olup sıfır yakalı bir modeldir. Bu model özellikle genç kızlar arasında oldukça beğenilmektedir. Bu mödelde cepler yanda yer almış olup düğmeler ise elbisenin ön kısmında yer almaktadır. Bu modelin dışında Tuğba’nın beyaz renkte bisiklet yakalı modelleride mevcuttur. Yaka kısmında bir adet düğmesi bulunan bu modelde apartura üzerinde de bir adet düğmesi bulunmaktadır. Önde asimetrik kesimiyle dikkat geçen bu modelde özellikle orta yaş iddalı bayanların tercihi olmaktadır.

Genel olarak Tuğba tunikler bu sezon kendini biraz daha geliştirmiş olmakla birlikte ilk bakışta beni al diyecek farklı bir model bulunmamaktadır. Ancak Tuğba her zaman modellerin yanında kalitesiylede ön plana çıkmış bir markadır. O yüzden tarzınıza uygun bir tunik modeli her zaman bulabilir ve uygun bir kombin yaparak bulunduğunuz ortamda kıyafetlerinizle farklı bir hava oluşturabilirsiniz.

Tuğba & Venn 2015 Model Tunik Modelleri Genel İnceleme

Tavsiye: Bu sıralar bit tunik almayı düşünüyorsanız Tuğba tunik modellerinden tarzınıza uyan varsa tavsiye ederiz.

Örtülüyüm Puanı: 7.0

Tuğba & Venn Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git