Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Türkiyenen En İyi 5 İslami Oteli

Türkiyenen En İyi 5 İslami Oteli
5 Ekim 2016 tarihinde eklendi,

Türkiyenen En İyi 5 İslami Oteli

Türkiyenen en iyi 5 İslami oteli olarak dini inançlarını yerine getirirken aynı zamanda bir yıl içerisinde birikmiş olan yorgunlukların atılmasını sağlayan otel konseptleri olarak hazırlanmış olan İslami oteller en başta mutaassıp görüşlere saygılı bir şekilde dizayn edilmektedir. Ailelere özel hizmet veren mekânlar olarak içlerinde bulunan İslami mekanlar tüm ihtiyaçların yerine getirilmesinde cevap verebilecek pozisyondadır. Kişilerin veya ailelerin İslami yaşam tarzlarına en uygun dünya görüşlerini kabul eder pozisyonda hazırlanan ve birçok ülkenin İslami görüşlerine hizmet edebilen kuruluşlardır. Türkiyenen en iyi 5 İslami oteli olarak hizmet veren kuruluşların en temel özelliği İslam dinine uygun helal kavramını konsept olarak işleniyor olmasıdır.

Türkiye’nin en iyi 5 İslami oteli içeriğinde bulunan ve helal kılınan yiyecekler, içecekler, giyim tarzları, mekân tasarımları İslami acıdan özellik arz eden farklılıklar olmaktadır. Bir diğer dikkat edilen konu ise bayan ve erkek havuzları olarak ayrı mekânlarda olmasının yanında korunaklı bir şekilde gizlilik esasına dayalı düzenlemelere dikkat edilmektedir. Türkiyenen en iyi 5 İslami oteli günümüzde tesettür otel diye de adlandırılan İslami yaşam şartlarına uygun yaygın bir şekilde otel toplulukları bulunmaktadır. Özellikle bu tip otellerin dini bayramlarda seçiliyor olması yoğunluklarında bu zamanlarda artış göstermesine sebep olmaktadır. Türkiyenien en iyi 5 İslami oteli alternatif seçenekleri olarak;

didim-islami-oteller

• Esra place otel Antalya, Alanya Kestel bölgesinde

• Ottoman family Side otel Antalya Manavgat Çolaklı bölgesinde

• Mahi Devran Bodrum Resort Muğla bodrum güvercinlik bölgesinde

• Nurla Miyel Beach otel Muğla Bodrum Gümüşlük bölgesinde

• Zehra otel Muğla Fethiye Ölüdeniz bölgesinde Bulunan gözde İslami otellerden olmaktadır.

Türkiye’nin en iyi 5 İslami oteli ülkemizin en güzel turizm bölgelerinde bulunan bu İslami otellerden Zehra otel Fethiye’nin Hisar önü mevkisin de Babadağ’ı eteklerinde doğa ve denizin tüm güzelliklerine sahip turizm cenneti durumunda bir yaşam alanı sunmaktadır. Günlük spor aktiviteleri planlı bir şekilde yürütülmekte olup bu tür aktivite bölgeleri de İslami şartlara uygun bayan ve erkeklerin ayrı bölümlerde çalışma yapmasına imkân sağlamaktadır. Türkiyenen en iyi 5 İslami oteli olarak saymış olduğumuz otellerden olan Mahi Devran Bodrum Resort şehir merkezine 12 km uzaklıkta olup İslami şartlara uygun açık ve kapalı alanlar bay ve bayan ayrımı yapılarak gizlilik koşulları gözetilerek düzenlenme yapılmıştır.

İslami otel kapsamında sayılan oteller genellikle Akdeniz, ege ve Marmara bölgelerinde yoğunluk göstererek yurt içi ve yurt dışı Müslüman turistlere en iyi hizmeti verebilmek için oda düzenlemelerini ve eleman tahsislerini sezon başlangıçlarında dizayn ederek rezervasyon durumlarına göre tüm düzenlemeler misafirlerin gelişi ile bitmiş olmaktadır. Türkiye’nin en iyi 5 İslami oteli doluluk oranlarına göre fazla müracaatlar da en uygun İslami otellere yönlendirmeler yapılarak yardımcı olunmaktadır.

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git