Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Uzun Elbise Modelleri

Uzun Elbise Modelleri
24 Nisan 2013 tarihinde eklendi,

Tesettürlü bayanların en çok sevdiği ve tesettüre en çok uydurdukları elbiselerden biri de uzun elbisedir. Uzun elbise modellerinde her sene yeni modeller getiren değişik markalar, farklı tasarım ve desenleriyle bayanların ilgisini çekmeye devam ediyor. Uzun elbise modellerinde 2013 yılında en çok tercih edilen modellerden bir tanesi belden büzgülü uzun elbise modeli oldu.

Belden büzgülü uzun etek modellerinde farklı desen ve renkleri bulmak mümkün. Sektörde değişik markaların yeni tasarımlarından oluşan yeni model uzun elbiseler, bayanların istedikleri tarzda kendini gösteriyor.

Uzun elbise modelleri arasında yine bu sene vitrinlerde en çok göze çarpan modellerden biri belden fiyonk kemerli uzun elbise oldu. Belden fiyonk kemerli uzun elbise modelleri 2013 yılında en çok tutulan renkleri ve kumaşı ile sitemize alıcılarına sunuldu.

Sizde her gün sitemize ziyaret ederek yeni giyim modellerini bir arada bulabilirsiniz. 

Konu içinde kullanılan resimlerin telif hakkı www.muslimawear.com sitesine aittir. Resmi telif hakkına sahip olan siteden ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Uzun Elbise Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git