Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Vakko 2014 İlkbahar Yaz Eşarp Kataloğu

Vakko 2014 İlkbahar Yaz Eşarp Kataloğu
24 Ağustos 2014 tarihinde eklendi,

2014 İlkbahar Yaz Vakko Eşarp

“Her beş şık hanımdan dördünün eşarbı…Vakko”

Vakko Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko: “Babam vefat etmeden bir ay evvel ajandasına ‘Beş şık hanımdan dördünün eşarbı Vakko imzası taşır’ yazmış.”

Vakko eşarplarının hikayesi..

Vakko, eşarp ile yoluna başlıyor, Cem Hakko’nun deyişine göre babası Vitali Hakko’nun bu işe emprimeci olarak yola çıkar. Bir Paris seyahatinde bir mağaza da emprime seçerken, gözüne çarpan bir hanımın eşarbını çıkarması ile üzerinde ki desenlere aşık olur ve böyle desenler istediğini söylemiş. O seyahat eşarbın önemini keşfetmeleri ile Vakko’nun en minik adımları olur.

Vakko Eşarp

 “Kadının en önemli aksesuarı eşarp”

Bir cazibenin öyküsü eşarp, kadının en önemli aksesuarlarındandır. Binlerce kullanım şekli olan eşarp, boynunuza, saçınıza, çantanıza kemerinize takılabiliyor. Kullanıcılarının varlığı değişmeden iki yönlü kullanılabiliyor; başörtüsü ve aksesuar olarak vazgeçilmezler arasında yerini alıyor.

Vakko her sezon tasarladığı sekiz varyant ve 150 desen ile Türkiye’deki en geniş eşarp koleksiyonuna sahip.

Kusursuz detaylar sergileyen Vakko yalnızca el baskısı ile üretilen eşarplarını % yüz ipek kumaşı olan twill ve atlas ile yaşam buluyor.Vitali Hakko’nun Türkiye’yi ilk kez Vakko Etiketli ipek eşarplar ile tanıştırmasının üzerinden tam 75 yıl geçti. Sahip olduğu benzersiz üretim kalitesi ve el ustalığında ki üretim gücü ile eşarp tutkunları için 2014 sezonuna da benzersiz bir koleksiyon çıkaran Vakko’nun eşarpları görülmeye değer birer sanat eseri niteliğinde raflarda ki yerinde duruyor. Geometrik desenlerin çiçek motifleri ile yan yana geldiği ve göz alıcı renklerin ön plana çıktığı bir katalog ile yaz günlerine eşlik ediyor.

Vakko Şal Koleksiyonu

2014 Yaz Vakko Eşarp koleksiyonunun da Osmanlı motifleri, çiçekli, düz, etnik, dalgalı çizgili, ekose ve puantiyeli desenler vuku bulurken, %100 dünyanın en kaliteli ipliğinden yapılan eşsiz eşarplar, kenarlarına özel el dikişi yapılarak tasarlanıyor ve kalitesinden ödün vermiyor. Renk paleti çok geniş olan Vakko Eşarp kreasyonun da sezonda öne çıkan renkleri ise, açık gri, antrasit, vizon, turuncu, bej, camel, fuşya, haki, hardal, kırmızı, lila ve royal renkleri ile göz kamaştırıyor. Özellikle yaz aylarını yaşadığımız şu günlerde; yazın enerjisini ve canlılığını yansıtan yeşil, turuncu gibi renkler rağbet görüyor. Eşarp ortalarını boş bırakacak şekilde dizayn edilmiş modellerde asimetrik desenler boyut kazandırılarak yerleştirilmiş. Kendine has çizgisi ile bayanlar tarafından ilgi gören Vakko eşarpları, yine kalbinizi fetih edecek cinsten bizi karşılıyor. Giyiminizi en doğru renk zenginliği ile tamamlayabileceğiniz Vakko Eşarp kataloğu sayısız model ve çeşitliliği ile sizlere sıra dışı bir izlenim yaratmanın kapılarını aralıyor.Gelin hep birlikte yayınlanmakta geç kaldığımız yaz sezonunun muhteşem modellerine göz atalım..

 

Vakko 2014 Eşarp Modelleri

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git