Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Yaz Tesettür Modasında Şık Bluzlar Öne Çıkıyor

Yaz Tesettür Modasında Şık Bluzlar Öne Çıkıyor
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi,

Yaz Tesettür Modasında Şık Bluzlar Öne Çıkıyor

Tesettür giyim markaları, kapalı hanımlar için birçok kıyafet tasarlamaktadırlar. Bu kıyafetler, her sezon farklı modellerle karşımıza çıkar. Bu yaz sezonunda da, en güzel değişim, kadın bluz modellerindedir.Tasarımcıların dikkat ettikleri en önemli unsur, kadınların şıklığının yanı sıra, kıyafetlerdeki rahatlık ve konfordur.

Yazın bunaltıcı sıcağında, tesettürlü hanımlar için kıyafet seçimi oldukça zor olur. Kendilerini sıcaktan bunaltmayacak ve serin tutacak, aynı zamanda hoş görünecek giysiler ararlar. İlkbahar/Yaz sezonunda, birbirinden şık tesettür bluz modelleri yar alıyor. Hem kadınları şık gösteriyor hem de rahatlık ve estetik sağlıyor.

İpek bluzlar her daim gözde olmaya devam ediyor

İpek bir gömleğin cazibesine kim hayır diyebilir ki. Kadınların arkadaş günlerinde, aile ziyaretlerinde, dernek toplantılarında en çok tercih ettikleri kıyafetler arasında yer alıyor. Şık görünmesinin yanı sıra, tesettürlü kadınlara güzel bir zarafet sağlıyor. Tesettür ipek bluz ince bir kumaş olduğu için de, terlemeyi önlüyor. Pantolonlarla ve eteklerle oldukça uyum sağlıyor.

İşlemeli bluzlar, kadınlara zarafet katıyor

Tesettür bluzlarında rastlanan bir başa detayda, bluzlarda kullanılan işlemelerdir. Yaka, kol ve bluz eteğinde görülen bu işlemelerle ayrı bir zarafet sağlanmıştır. Klasik giyinmekten hoşlanan bayanlar için, oldukça güzel bir seçenek olacaktır. Ofis şıklığı içinde son derece uygun olan bu bluzlar, iş kadınlarının da tercihleri arasında yer alıyor.

Koton bluzlarla spor şıklığı elde ediliyor

Tesettür kıyafetleri arasında, koton bluzların yeri ilk sıralardadır. Yaz günlerinde, keten pantolonlarla ve eteklerle tamamlanır. Kullanımı gayet rahat ve konforludur. Ekoseli koton bluzlar, bu yazın trendeleri arasında yer alıyor. Kot pantolonlarla da oldukça güzel duran bu bluzlar, özellikle tesettürlü genç kızların büyük ilgisini çekiyor.

Çiçek desenli bluzlar, baharın ışıltısını yansıtıyor

Çiçekli tesettür bluzlar, renkli tasarımları ile, insanın içine bahar coşkusu katıyor. Yaz günlerinin de en güzel desenleri arasında yer alıyor. Düz renk eteklerle ve pantolonlarla kombinlenebiliyor.

Bu yaz en çok göreceğimiz tesettür bluz modellerinin arasında, piti kareli bluzlar, puanlı bluzlar, keten bluzlar, çizgili bluzlar ve renkli penye bluzlar da yer alıyor.

Tesettür bluzlarına, pembe, beyaz, sarı, mavi, yeşil ve kırmızı tonları, en çok kullanılan renkler arasında yer alıyor.

Yaz Tesettür Modasında Şık Bluzlar Öne Çıkıyor Konusu Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git