Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Yeni Abiye Modelleri 2013

Yeni Abiye Modelleri 2013
21 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Abiye modellerinde 2013 yılında görülen yeni tasarım ve desenler tesettürlü bayanların ilgisinden kaçmıyor. Farklı model ve tasarımlarıyla 2013 yılına damgasını vuran abiye modelleri, tesettürlü bayanların öze gecelerinde en büyük yardımcıları olacak. Yaka zincirli abiye modellerinin 2013 yılında trend abiye modeli olarak görüleceğe benziyor.

Daha farklı abiye modellerinin de 2013 yılına damgasını vurması beklenirken, abiye tasarımcılarının birbirinden değişik modelleri geliştirerek, tesettür moda dünyasına sunmaları, değişik abiye modellerini beğenme şansı da vermektedir.

En çok beğenilen abiye modellerinden olan omuz detaylı abiye modeli de 2013 yılında yine yerini koruyarak tesettür dünyasının en çok beğenilen abiye modelleri arasında yer alacak. Farklı tasarım ve özel dikimleriyle dikkatleri üzerine çeken abiye modelleri 2013 yılında sizin de çok seveceğiniz özel tasarımlarla donatılmış.

Abiye modellerine dair aradığınız son modelleri sitemizi ziyaret ederek kolaylıkla bulabilirsiniz. Tesettür dünyasının nabzını yokladığımız sitemizi ziyaret ederek diğer giyim modellerini de kolaylıkla bulabilirsiniz. Moda dünyasının nabzını yoklayan sitemizden ayrılmayın.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git