Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Yeni Sezon Tesettür Kap Modelleri

Yeni Sezon Tesettür Kap Modelleri
26 Temmuz 2017 tarihinde eklendi,

Yeni Sezon Tesettür Kap Modelleri

yeni-sezon-kap-modelleri

Değişen modayla birlikte tesettür kıyafetlerin de ayrı bir moda esintisi meydana gelmiştir. Önceleri sadece düz kesim düğmeli kaplar moda iken yeni sezon tesettür kap modelleri müşterilerin ilgisini bir hayli çekmiştir. Yazın o sımsıcak havasına yakışır renkler de ve çeşitli modeller de yeni sezon kaplar üretilmeye başlamıştır. Yeni sezon kaplar da ilgi çekici kilit nokta ise bu seneki kapların hemen hemen tüm modellerin de herhangi bir düğme veya fermuar gibi bir aksesuar kullanmak yerine, bu sezonda kaplar hem salaş modeller olup hem de sadece tek bir kemer eşliğinde vücutta şekil almaktadır. Son yıllarda tesettür giyime artan talep tesettür giyimin sektördeki yerini daha da geliştirip geni kitlelere hitap eder hale gelmiştir. Bunun sonucunda ise pek çok tesettür firması girdiği yarışta öne çıkabilmek için çok çeşitli ürünler ve modeller sunarak hizmet kalitesini artırarak ve müşteri kitlesini çoğaltarak kazanmaya devam etmeyi hedefledi.

yeni-sezon-kap-modeller-2017

Günümüzde tesettür giyim için birçok ürün çeşidi bulunuyor. Bu çeşitli ürünlerden biri olan Yeni sezon tesettür kap modelleri tesettür giyimde dış kıyafet giymeyi amaçlayan bayanlar için özel olarak tasarlanmıştır ve üretilmektedir. Muhafazakar tesettürlü bayanların tercih ettiği kaplar ara boy olması sebebiyle ferace ve pardesü gibi ayağa dolaşma ve yürümede problem çıkarma gibi dezavantajlardan sıyrıldı. Bununla birlikte, sunulan pek çok model seçeneğiyle gerek genç bayanların gerekse de daha olgun bayanların kullanımına uygun şekilde üretilir. Tesettür kaplar seçilirken mutlaka bol ve rahat olmasına dikkat edilmelidir. Bunun iki önemli sebeplerinden ilki, tesettürün asıl amacının güzellikleri sergilemek değil örtmek olması ve bunun sonucu giyilen kıyafetin vücut hatlarını belli etmemesi gerektiğidir.

yeni-sezon-kap-modeller

İkinci sebep ise sürekli kullanılacak olan muhafazakar tesettür kap ürününün hareket ederken ve bir şeye uzanırken rahatlık sağlamasıdır. Özellikle kol ve omuz bölgesinin rahat hareket edilebilecek şekilde seçilmesi büyük önem taşır. Her bedene uygun olarak üretilen tesettür kap modelleri fazla kiloları olan tesettür bayanlar için de son derece çeşitlidir. Yeni sezon tesettür kap modelleri arasında en çok ilgi çekici olan model aslın da hem bu senenin modası pileli elbiselerin kaplara uyarlanış şekilleriydi. Onun dışında kaplar da bu senin modası olan salaş şekilleriyle birleşen pileli modeller oldukça dikkat çekici olmaya başladı.

yeni-sezon-kap-modelleri-2017

Yeni sezon kaplarda bir dikkat çekici nokta ise kap yakalarının göğüs hizasına kadar indirilmesi de kap modellerin de bir diğer dikkat çekici nokta olmayı başardı. Bu sezon kaplarda yapılan bir diğer değişiklik ise hemen hemen tüm kapların bellerinden veya göğüs altlarından gelen kemerler olarak belirlendi. Gelişen tesettür modası sayesin de artık kaplı bayanlarında birbirinden şık ve uygun fiyatlara çeşitli kap modellerini giydiklerini görebilmekteyiz. Eskiden üretilen kap modellerinin aksine şimdiler de oldukça dikkat çekici modeller üretilmeye başlanmıştır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git