Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Zühre Pardesü ve Eşarp Modelleri

Zühre Pardesü ve Eşarp Modelleri
4 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Yaz aylarının başlamasıyla Zühre giyim pardesü ve eşarp modellerini sergilemeye başladı. Özellikle canlı renklerin göze çarptığı zühre giyim 2013 koleksiyonunda birbirinden farklı tasarımlardan oluşan pardesü ve eşarp modelleri göze çarpıyor. Zühre giyim, özellikle bu sene pardesü modellerinde, belden daraltmalı pardesü modelleriyle göze çarpıyor. Tesettür dünyasında büyük bir yer kaplayan Zühre tesettür giyim, eşarp modellerinde de canlı renkleri tercih ederek, tesettür dünyasına yine damgasını vurdu.

Zühre giyim pardesü ve eşarp modellerinde bu sene canlı renklerin bayanları beklediği koleksiyonunda bayanların çok tercih edecekleri ve mağazalarda en çok arayacaklar ipek eşarp modellerinin yanı sıra, saten eşarp modelleri de göze çarpıyor. Zühre giyim eşarp modellerinde ipek eşarplar da fiyat uygunluğu ile de göze çarpıyor.

Zühre giyim eşarp modelleri 2013 yılında bayanların tercih edecekleri markalar arasında yer alacağa benziyor. Canlı renkleri ve farklı tasarımlarıyla bayanların dikkatini üzerine çeken Zühre giyim, 2013 yılında aranan markalardan olacak.

Tesettüre dair sitemize her gün girerek yeni giyim modellerini bulabilirsiniz. Günlük olarak güncellenen sitemizde, her gün yeni modelleri bir arada bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git