Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Zühre Pardesü

Zühre Pardesü
25 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

Zühre Pardesü

Zühre pardesü uluslararası alanda hizmet veren ve ürettiği ürünler ile kalitesini kanıtlayan bir giyim sektörü oluşturmaktadır. Ortaya çıkardığı çalışmalarında tesettür giyim sektöründe öncü kuruluş olma özelliğini her ortaya attığı çalışmalarında kanıtlamaktadır.
renkli-zuhre-pardesu-model
Zühre pardesü birbirinden güzel modelleri ile sizlerin ve sevdiklerinizin soğuk kış günlerinde ve yazın en sıcak günlerinde en kaliteli kumaşlardan üretilen pardesü modellerinden faydalanmanız sağlamaktadır.

Modeller arsında bulunma seçeneklerde yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilen kışın soğuktan en üstün koroma sağlamanın yanında yazın sıcaklarda serin bir hava yaratma konusunda detaylar ele alınarak üretimleri sağlanmaktadır.

Tesettür kombin oluşturma konusunda en güzel renkler ile sıkça kullanılan kapalı kıyafet modelleri arasında yer almaktadır. Kapalı kıyafet giyim tarzını tamamlayan bir seçenek olan

Zühre pardesü kullanımı çok kolay bir parça olmaktadır. Zühre pardesü modelleri olarak incelendiğinde Zühre marine pardesü renk seçenekleri olarak lacivert bu yılın en çok kullanılan modelleri arasında yer almaktadır. Kumaş kalitesi bakımından yün kullanımına önem verilmesi sağlık açısından da tercih edilen bir seçenek olmaktadır.

Zühre keçe pardesü modeli ise sonbahar kış koleksiyonlarının en çok aranan modellerinden olarak keçe yapısı ve yün dokusu ile soğuk işlemesi kesinlikle mümkün olmaktadır.
zuhre-pardesu
Bu modelde renk seçenekleri olarak sunulan siyah ve vizon renkler en çok tercih edilen türlerden olmaktadır. Zühre kapşonlu pardesü modeli sonbahar kış modelleri arasında özellikle gençlerin tercih ettiği ve tesettür kombinler oluşturmada her ortamda kullanılabilir olması bu yöndeki tercihlerin yönünü değiştirmektedir. Trend-zuhre-pardesu-model

Kapşonlu Zühre pardesü modelleri için sunulan renk seçenekleri arasında en çok tercih edilenler haki, mürdüm ve siyah tarzların bu yıl en çok seçilen ve kullanılan modeller olduğu görülmektedir. Zühre pardesü modellerinden derin kaşmir model ise bu sonbahar ve kış kreasyonlarında tesettür elbise modelleri seçenekleri arasında sıklıkla kullanılan ve tercih edilen türlerden olmaktadır.

Kesimleri, ve modelleri bakımından farklılık gösteren Zühre pardesü modelleri arasında vücut yapısına uygun üretimi yapılan derin kaşmir modeli basen bölgesinin dar tutulması ile dikkat çekmektedir. Böylelikle bayanların fit görünümlerini ortaya koyan model renk seçenekleri olarak sunulan ve en çok tercih edilenler olarak tek renk tercih edilerek siyah en popüler olanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Zühre pardesü modellerinden Truva modeli bayanlarda asaletin ve gücün simgesi olma yolunda kendini gösteren kişilikleri ön plana çıkarma özelliği ile tesettür kombin seçeneklerine yer almaktadır. Bu tesettür giyim modelleri üzerinde ağırlıklı olarak kullanılan renk ise siyah olarak kullanıma sunulmaktadır.

Zühre Pardesü Resimleri
zuhre-pardesuler

zuhre-pardesuleri

zuhre-pardesu-modeli

zuhre-pardesu-model-kombin

zuhre-pardesu-model-kombini

zuhre-pardesu-model-kombinlemeleri

zuhre-pardesu-model-kombinlemesi

zuhre-pardesu-model-kombinleri

zuhre-pardesu-modelleri

zuhre-pardesu-model-tarz

zuhre-pardesu-model-tarzı

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git